Tamiya f-16cj 1/72 New tool!

Previous topic - Next topic

milan78

Pozdrav drugari.Danas je postar dosao i posle tacno 12 dana na vrata doneo ovu maketu sa Hobby easy-ja.U pitanju je new tool nije prepak,vec down scale sa njihove odlicne 48ce.U kutiji mnostvo delova na 6 rama plus prozirni koji su odlicnog kvaliteta,dekali za tri aparata USAF uputstvo koje nije bas naj jasnije u smislu haoticnog prikaza ili ja nisam na to navikao.I par nekih reklamnih papira i istorijat samog aparata.Detalji neverovatni za scalu svaki rivet panel i sve sto treba,dva sedista kokpit vise nego dobar,ali veliko razocarenje je payload...naime tu su 3 para v-v raketa amraam,sidewinder m i x ali ostalo nema,samo dva nosaca za koje nema uputstvo gde idu,a o tankovima ni reci.A npr. dekala za podves ima,tankove,POD,Harm rakete...Dakle mirnodopski f 16 iz kutije ili neki sa otvorenih dana ili vec sta.S obzirom da kosta sa svim izdacima manje nego bilo koji dobar f-16 c kod nas ja prezadovoljan.Evo neka slika doduse bojazljivo nemojte drvlje i kamenje....odma'!

Instagram-Peacockscaleworx

flanker

Ne vidim na fotkama da li ima veće točkove i ispupčene poklopce glavnih nogu. Ako ih nema, ništa od izrade Block 40/50. U tom slučaju ćeš morati da kupiš i Hasegawa F-16cj (iste su eskadrile u pitanju čini mi se).
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.