funny times

Previous topic - Next topic

medico

vinjeta Funny times koju sam uradio pre 2 meseca, namenski kao promotivna/reklamna vinjeta za takmičenje u Mosonmagyarovaru. Završena je u rekordnom roku 10-tak dana.
Šator - zeltbahn 31 je iz moje proizvodnje , figura i bicikl su Tamiya set, glava koja viri iz šatora je neka kopirana rezinska glava kao i gajbica sa hlebovima na korpi bicikla, taraba je samogradnja a rastinje je iz raznih setova ....

















matilda

Dobra je. Malo su zbice na tockovima bicikla debele I treba da ih bude mnooogooo vise, al sta ces.
od svega mi se taraba najbolje svidja.

stevan

Ćomi

Aco, daj nam ispricaj pricu-gde se radnja desava, sto se ovaj smeje a sto ovaj viri...U cemu je "kvaka"...
Taraba (plot) je zaista bas bas bas...

Pozz,
Ćomi
No signature.

medico

Ne postoji neki duboko-umni zaplet ...u trenutcima odmora jedan pripadnik Wehrmacht-a se previše opustio , iskapio je flašu Asbach-a i načisto je poblesavio, stavio je zenski šešir zabavljajući ostale... postavlja se pitanje ,odakle mu žensi šešir i  da li u šatoru ima još nekoga sem njega     :zvizduc
Duško@ tvoja vinjeta sa  Staljinec-om je fenomenalana a ovo je ..onako  :P
ćomi/stevan@ taraba je urnebesno laka za izvedbu...od debljeg furnira je ,greban čeličnom četkom i lepljen tutkalom. Ekseri su metalna žica koja je ubodena nakon lepljenja i samo imitiira eksere.