MiG-21 MF Jugoslovenskog R.V.

Previous topic - Next topic

M@rio

Pozdrav svima,

Neću mnogo daviti oko ove makete, jer sam već sve postavio u projektima u radu. Fotke možda nisu baš najbolje, ali ne može bolje (za sada)!

Evo malo fotografija...


















Eto to bi bilo to. Okačiću još neku sliku sa otvorenom kabinom i na postolju (stajanci), sa nekim pilotom i merdevinicama, ali prvo moram da uslikam!

Mario
M@rio

dragan_mig31

Odlican.Uvek je lepo videti SFRJ mig-21 :)

PELE

Odlican ! Mozda malkice jace prljav za moj ukus i to doba ali ostatak i vise nego sjajan !  :cheers

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

PzKpfW

Ekstra Migonja,lepo je ispao. :super


djos & filip

ODLICAN, prljanje po meni izgleda bas realno.
I pored svih kritika meni ovi RV-ovi na kraju, kada se ovako dobro odrade izgledaju bas lepo.

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

kapetan

Odličan, koje si boje upotrebljavao?

M@rio

Ja sam hteo da ga zaprljam još malkice, ali sva sreća da sam odustao od toga. Mada i ovo osvetljenje nije baš najbolje (ne valja ništa) pa se čini mi se paneli i voš mnogo jače vide. Uživo voš deluje mnogo suptilnije. Što se tiče boja korišćen je Humbrol-ov program (podloga Black gloss Hu21 pa preko jedan fin sloj Hu27002 Polished Aluminium) i lakirano Humbrol-ovim polusjajnim akril lakom Hu135.

Hvala na komentarima
i pozdrav,
Mario
M@rio

Kerber

U ovoj navali Migova, ovaj se izdvaja dobrim srebrnim finisem!
U tvom je fazonu, maketarski dobro uradjen, po boji - dopadljiv! Mora da se primeti. Riveti su bas po meri.
Taman kako treba!

Sneni

Mnogo dobar, bravo :cheers Bio wash prejak ili ne, meni se stvarno sviđa kako su istaknuti površinski detalji
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

M@rio

Hvala na komentarima!

Za rivete je zaslužan R.V. Aircraft! R.V. je mnogo dobro uradio rivete na samoj maketi, ja sam samo negde malo popravljao (uglavnom oko spojeva)...

Pozdrav,
Mario
M@rio

Sneni

Kako se uklapa ova maketa, baš me zanima? Znam da se R.V. nisu baš proslavili što se tiče uklapanja njihovog MiG-23...
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

M@rio

Sneni,

Uklapa se jako dobro, normalno mora de isproba na ''suvo'' pre samog lepljenja...A kako znaš da se R.V.-ov MiG-23 loše uklapa? Ja imam kutiju MiG-a 23B, samo što ču ga preraditi u ML i pri sklapanju trupa nisam imao nikakvih problema, malo sam se zezao sa rezinskom kadicom ali to je sa rezinima normalno.

Pozdrav,
Mario
M@rio

milan78

I ja sam cuo,da mig 23 serija od RV se uklapaju lose.B pogotovu.Iako su skupi.
Instagram-Peacockscaleworx