BTR 80 Trumpeter 1:35

Previous topic - Next topic

dusko

Pozdrav, red bi bio da se malo oglasim ,tek da se zna sam ziv  ;D.Radovi sporo napreduju posto su drugi zivotni prioriteti u pitanju .Za pocetak dve skromne slike jos ne zavrsenog vozila ,malo su fotke svetlije nego u stvarnosti ali kada sve bude gotovo bice bolje.Maketa je raj za rad i Trumpi je ovde pokazao kako se radi .farbano Tamiya i Vallejo bojama koriscena AK hemija.Naravno radio sam u nekom svom fazonu malo ogrebano ,malo izbledelo itd.

how to take screenshots

online photo storage

KuKLiNsKi


Ćomi

Dobar ti je "taj tvoj fazon"  ;)
Bas mi se dopada i jedva cekam da vidim kako ces se sa gumama izboriti.
One daju poseban smek ovim konzervama...

pozz,
Comi
No signature.

dusko

 ;)gume su prajmovane felne ofarbane,sledi blato u vise nijansi.

Pedja

Dobro,čak odlično,čeka se kraj za ovacije.

medico

odlično, ta 3-bojna šema teško može da 'omane'  ;) a još u ovoj tvojoj izvedbi  :mjetal

dusko

Quote from: Pedja on 08-08-2014, 20:42:32
Dobro,čak odlično,čeka se kraj za ovacije.
Ma kakve ovacije jedva i ovo stizem ,malo bacim pogled na forum cak slabo komentarisem tudje radove (ne sto su losi ,nego nema se vremena i strpljenja).BTR ce biti naravno na nekoj podlozi ,sto je ponovo izazov ali ovoga puta imam malo iskustva pa idemo nekim drugim metodama.Hvala na podrsci.

dragan_mig31

Mnogo dobro izgleda.Boje si jako dobro pogodio.

dusko

#8
Zbog drugih vaznijih obaveza  koje oduzimaju sve vise vremena nekako se privodi kraju maketa jos nije sve gotovo ali najgrublji radovi su zavrseni ,nabaceno blato i prasina i ostalo,naravno moglo je i bolje verovatno  :-[iako sam se svojski potrudio ,onako "uz put"poceo sam i jednu figuru jos nije gotova ali se privodi kraju.Slike su malo blede pa se nekako ne vidi kontrast izmedju boja.
Gde ce zavrsiti figura ne znam ali planiram jednu malu vinjetu sa nekim rashodovanim vozilom.

hosting image


upload image free

photo hosting

Nazalost jos nisam odlucio na kakvoj podlozi da stoji vozilo razne kombinacije su uglavi ali nikako nesto konkretno.
photo sharing sites

KuKLiNsKi

meni izgleda odlično! 
ja bi ga samo odozgora zaprljao jer rusi skaču po njima i sve useru
http://www.rms3d.com/images/Chechnya/2/IMG_9050.jpg

dusko

dobra fotka dodacu jos malo prljavstine gore ali mozda u manjoj meri ovaj na slici je bas muski zamazan. ;)

kapetan

Duka, ovo je vrhunsko!