Први Алексић куп, Панчево, 18.10.2014.

Previous topic - Next topic

Profa

Драги другари макетари,

Макетарски клуб "др Владимир Алексић"
вас позива на

I Алексић куп

Дом војске Србије
трг мученика бб, Панчево

Субота, 18.10.2014.


програм:
9-12 ч. пријава макета
12 ч. отварање такмичења
12-17 ч. изложба макета и оцењивање
17:30 (18) церемонија доделе награда

пратећи програм:
РТС - премијера документарног филма "Транспортна историја Панчева"
Изложбe фотографијa Бранислава Јелића и Золтана Бисака
Зографова изложба стрипа
Вук Јокановић - изложба ваздухопловних униформи
Презентација извиђачког одреда "Надел", Старчево


За све присутне такмичаре ће бити обезбеђен ручак; кафа и слично ће такође бити на расположењу.

Очекујемо да нас посетите у великом броју, да заједнички обележимо годишњицу првог лета др Владимира Алексића

Поздрав,
ми
Bogu fala što sam Lala! :)

Profa

Na linku je prijavnica koju možete popuniti kod kuće i poslati mailom na MKdrVladimirAleksic@yahoo.com:
https://www.dropbox.com/s/23sa0ow9vw5pb4c/PRIJAVNICA%20Pancevo%202014.pdf?dl=0

Prijavnice se na ovaj način primaju do petka u 19h.
Bogu fala što sam Lala! :)

Profa

Bogu fala što sam Lala! :)

Profa

...a i uputstvo kako doći do lokacije takmičenja, uz lokalne geografske odrednice...

Iz Beograda (sa zapada): mora da se ide novim putem (pravo na raskrsnici Pančevo-Pančevo, ne desno prema Malom raju), pošto je most na ulazu u grad zatvoren.
Kod Grge (prvi semafor) levo, kod Trubača (u centru) levo pa odmah desno, pored parka, pa opet prvi semafor levo, do kraja, desno pa desno, odmah levo i stigli ste...


Iz Kovina, tj. sa autoputa iz smera Niš (s'istoka): samo pravo, kod starog SUPa desno, na semaforu kod autobuske levo, samo pravo kroz centar, na poslednjem semaforu desno, pored parka, pa opet prvi semafor levo, do kraja, desno pa desno, odmah levo i stigli ste...


Iz Zrenjanina (sa severa): preko nadvožnjaka, samo pravo, drugi semafor desno, do kraja, desno pa desno, odmah levo i stigli ste...


Adresa doma Vojske je Trg Mučenika, parking je obezbeđen preko puta doma, između hotela "Tamiš" i doma Vojske.
Naš klub se nalazi u kafeu "Voz", na 300m od doma Vojske.
[/quote]
Bogu fala što sam Lala! :)

divvac

Можда је лакше за оне који долазе из правца Бгд,да скрену лево на првом семафору(код Грге)
па да поново скрену лево на следећем семафору,и тако избију на тамишки кеј,и само прате тај правац  :pilot
moja Prva turska