1:72 KP MiG-21 UM

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Dobro poznata KP maketa.Tockovi kabina i kutije trapa su resin.Stajni trap je samogradnja.PItocev sam uzeo iz viskova.Dekali LH.Kompletno prerezan i izrivetiran.





















milan78

Instagram-Peacockscaleworx

zero

Maketa odlicna,samo jos da neko izbaci novu maketu.

Milutin

Jako dobar  :bravo kokpit  :super Pozdrav

Jovac

Meni se dopada . S obzirom na kvalitet makete , ali i ulozeni trud , stvarno je super . :cheers

M@rio

Bravo Dragane, izgleda bas dobro!!! :super
Standardno odličano tvojih ruku delo!!!

Pozdrav,
Mario
M@rio

Tomcat

Odlican, ovo mi je jedna od tvojih najbolih maketa!
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

matilda

Dobar, jako si lepo sredio kapejca.
skroz je dobar, jedino konus je malo off-center I mislim da su ga trebao zasiljiti malo.
odlican.

stevan

flanker

QuoteOdlican, ovo mi je jedna od tvojih najbolih maketa!

Slažem se sa kolegom. Dodaj samo držače poklopaca kabine.
Ako si uradio avion iz 1. eskadrile sa aerodroma Pula iz juna 1991. godine onda je trebalo da mu nakačiš UB-16-57. Koliko se sećam 128mm su bili samo na Super Galebovima. Za druge eskadrile ne znam.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

dragan_mig31

Avion je iz Bihaca :) a onda je bio na pristinskom aerodromu do unistenja 99te godine.

flanker

Mada su ovi iz Pule u septembru 1991. godine prešli na Bihać?!
Ne mogu da se setim da li su nosili i podtrupni top u kontejneru...eh godine prođoše...a ja sve mlađi...
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

dragan_mig31

U to nisam bas siguran t.j. nemam prave podatke.Samo znam da je ovaj avion 91-92 bio na Bihacu dok nije presao na Pristinskom aerodromu.

Sneni

S obzirom na to kakva je maketa, stvarno si ga odlično sredio. Jedino taj konus malo ukrivo stoji, ostalo je super :mjetal
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

zolle

Uf brate, kako te nije mrzelo sve ovo da radis ! Odlicna transformacija crnog paceta u labuda  :god :god :god
Dokon mozak, djavolja igracka !

yogi

Dobar ovaj Berodual !!!! Čak i kao podloga !!!! Jel za Kup pijemo nešto na šanku ????
U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)