Zvezda topol ss-25 sickle 1/72

Previous topic - Next topic

pokemoni

Maketa je odlicno uradjena i laka za sastavljanje. Ima par gresaka pri sastavljanju mojom krivicom i nisam bas zadovoljan kako sam odradio maketu.Ipak se vidi da sam neiskusan a malo je bilo i zurbe i neznanja nadam se da ce na sledecoj maketi biti mnogo bolje iako je ovo druga maketa koju sam odradio.







milan78

Pazi ako isto vazi i za mercedes polugusenicar onda i to ovde vazi....Ofarbaces ga jako tesko.Ali bre kupio si ovu podlogu za secenje a boje jok...  :headbang inace lepo sastavljas steta da ostane ovako.
Instagram-Peacockscaleworx

trnke


pokemoni

Ovo su mi bile makete za probu,konkretno ovu maketu cu farbati u maskirnu semu u tri boje ako uopste uspem u toj nameri tockove nisam pricvrstio kao ni neke sitne detalje od napred a ni rampu .Boje cu uskoro krenuti da kupujem kao i pistolj za farbanje,nadam se da ce dusko sa foruma imati strpljenja da mi pomogne u odabiru.

milanco

Lepo sastavljeno bravo. Što se farbanja tiče kreni od sledeće makete biće bolje nego sada ovu da počinješ :)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

dusko

Odlican pocetak a za farbanje moram da razmislim  :naughty

guster

Cini mi se da imas fobiju od farbanja  ;D.
Posto sklapas (cini mi se prilicno uspesno)ovakve grdosije, mislim da ti je "proba" prilicno skup hobi(ja bih probao na nekom Italeri tenku u 1/72),
za ove steta da ostanu neofarbane.
Neke stvari kao sto je unutrasnjost kabine i sitni delovi nikako neces moci da ofarbas nakon sklapanja.
Ajd' sad stisni petlju pa cetku u ruke i neka ti je sa srecom,
videces, ne boli.

pekar

Trebao si početi sa nekom lakšom kao što je Willis jeep a ne ovo sa gomilom problema kao što je farbanje.Jerbo ako loše ofarbaš ode ......
IL-76