DIY radna stanica

Previous topic - Next topic

boom.boom

"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

dasabaja

#31
Ostao sam vam duzan slike u "akciji".

Ovako to izgleda zavrseno i spremno za rad:





Radna povrsina je pokrivena kliritom 2mm i preko sam stavio SRA3 (malo veci od standardnog A3) papir odstampan u sivoj boji.
Glavno svetlo daje, naravno, stona lampa. Diodice osvetele taman koliko treba da se lepo vidi sta je ispod police. Primeti se razlika kad ih ugasim. Mesta za ruke ima, stavio sam kutije Spitfire-a i Tornada kao reference. A mesta za laktove ima i na ovom stocicu.

Jako je lep osecaj, bar meni, kad sednem tu i sve mi je tu, spremno na dohvat ruke. Kad zavrsim - samo prenesem u ormar i sutra nastavim.

Par ljudi je izrazilo zabrinutost oko plave boje. Ne smeta. Glavna povrsina (radna povrsina) je siva. Oci su uglavnom fokusirane na radnu povrsinu koja je siva tako da nije problem. Ovo okolo je plavo jer, prosto, volim plavu boju, ali koja god da je - ne smeta jer oci nisu fokusirane na nju vec na sivu.

Eto, to je odprilike to. Sad prelazim na Spita i Tornada koje vidite na slikama.

Sve sto vas zanima - slobodno pitajte. Ako nekom trebaju mere, dimenzije, gde sam materijal nabavio, alat...tu sam. Pucajte;)