SU-33 hasegawa

Previous topic - Next topic

FLY BY WIRE

Najbolji hasegawin flanker do sada,bilo je uzivanje raditi ga.0d 4 opcije ja sam odabrao sezdesetku . Radjen cetkicom ili ti kistom i revell bojama  ;)














komoras

Veoma lepo odradjeno, ono što je kod Flankera biti il nebiti su izduvi, a ti si ih veoma lepo odradio. Od mene čista desetka! Kako za rad, tako i za samo tematiku  :super
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

djokkinen

Koje si Revell boje koristio (mislim na brojnu oznaku)?


Sneni

Odličan je, uživo izgleda 100 puta bolje :super
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

FLY BY WIRE

hvala vam svima ;)

a koristio sam revellove 49,50 i 55

Jovac

Jako lep rad . Spremam se da napadnem istu ovu maketu . Samo još da vidim za boje .

Tomcat

Moj omiljeni ruski avion, uz 29ku, samo se ja jos nisam odlucio da radim svoj primerak  :)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

djos & filip

Svaka cast na finisu, maketa bas deluje mocno.
Poz

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Mikoyan29

Videh ga uzivo na izlozbi!
Kamuflaza je prelepa, a to sto je cetka, to je dodatni plus.  :mjetal
MK "Oluj"

Borak

Stvarno super odrađen  :super

Kerber

Impozantna maketa, lepo farbanje, detalji kol'ko volis...sta ces vise?!?
Bravo!

drakii

Grehota je  ovakvu maketu omolerisati cetkom, ne bih kometarisao Revell bojce, avion mega super, maketa vrrrlo solidna, dali mi se chini ili je na fotografiji uocljiv trag cetke na nosu, odnosno radomu, ali i pored prethodnog mog nedovoljno ozbiljnog zapazanja, veoma dopada, pozdrav

FLY BY WIRE

jos jednom hvala svima na komentarima :)

sto se tice radoma tragovi koje vidis nisu od cetke vec vosha namjerno ostavljeni...a odacu ti tajnu cinim jos veci greh jer radim vec uveliko su 27UB u 48-ci i on ce biti cetkom ;) ..opravdanje nemam brush imam cetku i makete...dovoljno..pozdrav..  :)

su27rules

Quote from: FLY BY WIRE on 01-03-2015, 11:57:35
..................a odacu ti tajnu cinim jos veci greh jer radim vec uveliko su 27UB u 48-ci i on ce biti cetkom ;) ..opravdanje nemam brush imam cetku i makete...dovoljno..pozdrav..  :)


Bravo !!
Podržavam sve ovo  napisano!!  :super :cheers