isu 152

Previous topic - Next topic

trnke

Evo i mene posle duze vremena, radim isu 152 u 1:35 razmeri,prvi put sam probao da radim winterwash i hairspray tehniku, u principu zadovoljan sam ,video sam gde sam pogresio itd. nisam puno slikao u toku rada tako da stavljam samo zadnje slike.





trnke

Evo jos koja slika,mada to nikog ne zanima  :cheers






boom.boom

Meni se jako dopada prem da si mogao malo blaze da uradis fucanje bele. Ali sve jedno dopada mi se :super
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

hayabusa

Баш лепо изгледа, само напред. :)
Мали предлог, да га поставиш на какву диораму или вињету. Нека фигура би му још више удахнула живот.

Поздрав
Белая aрмия - Чёрный барон

Aki

Свиђа ми се блато, као што колега пре мене рече, мало је јаче гуљење беле, али није ништа страшно.
Претпостављам да су гусенице винилне, види се да мало беже на пар места, али си их јако лепо запрљао  :super

SLAYER

Blato odlicno izgleda.  :) Jel mozes da objasnis kako je uradjeno, koja je mesavina?

Te Zvezdine gusenice, ma koliko ih realno "osavremenio", one zbog svog netacnog kalupa upropascuju konacni izgled makete.  :'(

Za hairspray tehniku se nisam neki strucnjak, ali istina chipping izgleda malo prenaglaseno. Ako se ne varam - debeo sloj bele(?).

Blata ne mogu da se nagledam.  :o


Na kraju predlazem da organizujemo peticiju za poboljsanje, tacnije proizvodnju novih gusenica u Zvezdinoj JS/JSU seriji. Pa neka oni i dignu cenu istih maketa za, recimo 500 dinara, ove makete bi i dalje bile jako povoljne i pristupacne, a onda mozda i trazenije.  :)   

trnke

Hvala ljudi, sto se tice guljenja bele slazem se da je prejako,prvi put sam probao ovako nesto tako da sam preterao,verovatno deblji sloj laka..... sto se gusenica tice,jesu vinilske i bas sam se namucio sa njima. sto se tice blata radio sam po ovom klipu sa youtube https://www.youtube.com/watch?v=Q_zvEK_8WlI

SLAYER

Svratih da vidim jel ima nekog napretka u ovom projektu i tek sada sada primetih da si "unutrasnje" tockove stavio naopako.  :cry
Ja sam svojevremeno istu gresku napravio na JS-2, ali i ispravio. Ovako deluje logicno, valjda sto unutrasnja strana(kod tebe) tog tocka ima teksturu kao i spoljni tockovi i uklapaju se ovako(!!!), a i uputstvo je veoma sitno kod JS-a, a jos sitnije kod JSU-a.

trnke

 :headbang nisam ni skontao za tockove,sta da se radi sad nek stoji tako kako je ionako nije za takmicenje  :cheers