Mil Mi-24 JSO 1/72 Hobby Boss [GOTOV]

Previous topic - Next topic

Nemsy_29

Za ovu kampanju ne znam sta bi pre, veca mi je polica zapocetih maketa nego zavrsenih  :headbang

Evo npr Milka, cackam ga po malo pa je eto tako posle 9 meseci dosao do ovog stadiuma, najveca odbojnost sto ga nisam zavrsavao je samo malo "jaci" spoj izmedju poklopaca motora i ostatka trupa  :jok

Videcu da ga ovako u kampanji zavrsim, maketa bi trebalo da predstavlja ex JSO Mi-24 dok je bio aktivan na Kosmetu tokom 98/99 godine, dok je jos bio zelen sa kamuflazom a ne ovako osuncan  ;D







Toliko za sad, malo sam se prihvatio posla pa ce mozda biti uskoro slika  :)

Nemsy_29

Imam jedno pitanje, poceo sam da cackam naoruzanje i zanima me jedna stvar, da li smo imali 9k114 Sturm protivoklopne raketena nasim 24kama?

Znam da nismo imali razlog da ih koristimo, ovi indijanci dole nisu imali nikakve tenkove al opet bi lepo cucalo na maketi  :)

milan78

#2
Mislim da ne podves je bio sastavljen od lansera nrz i kontejnera sa dodatnim topovima.Losa slika ali videces...http://www.mycity-military.com/slika.php?slika=132270_47871098_Mi-24%20JSO2.jpg ili ovo bolje http://www.crveneberetke.com/eskadrila-jso/
Instagram-Peacockscaleworx

Nemsy_29

Posle divnog odmora back to reality  :'(

Uhvatio sam malo i Milutina da radim, skoro je spremnan za farbanje, ostaju antenice i mozda najveca mana ove makete, jak seamline po sred poklopca kabine da se sredi, naoruzanje isto spremno za farbanje, za sturm cu jos da razmislim  :)

Slike standardno lose  :deadhorse






dragan_mig31

Molimte baci ove S-8 podove.Uzmi neke bolje recimo od zvezde jer ove su skroz van realnost.

Nemsy_29

Nemam druge S-8 lansere a nisam fan UB-32 tako da sta je tu je  :deadhorse

Nemsy_29

Redi for pejntdzob  :)

Napravicu neke kutije da se stave u desantni prostor al to o tom po tom, za sad ovoliko, sl slike sa kamuflazom  :)






Nemsy_29

Vidimo se u gotovim projektima  ;)

Jos malo cu se zezati sa bojom tako da nije to to jer ima sitnih greskica. I mislim da su bolje fotke nabavio sam foto aparat konacno, ali me je mrzelo sa rasvetom da se bakcem pa sam slikao "iz ruke"  :deadhorse








komoras

veoma lepo izgleda, koje si boje/nijanse koristio?
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Nemsy_29


Nemsy_29

Ende  :)

Naravno moglo je i bolje, ti S-8 bodu oci al tu su privremeno dok se bolji ne nabave.  :)















Nadam se da vam se svijda  :)

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

zolle

Dokon mozak, djavolja igracka !

Nemsy_29