Revell/Monogram F-117 1/72

Previous topic - Next topic

Nemanja99

Pozdrav svima  :)

Maketa je solidna za rad uz malo gitovanja.Ono sto mi se nije svidelo je staklo kabine koje je dato od jednog debelog plastičnog komada koji se ubacuje u ram kabine.Kokpit je jako siromašan mada se i onako ne vidi unutra.
Farbano je Revell bojama.






:caooo

Gojko91


flanker

Uradih ga pre nekoliko godina, ti staklići su prava glupost pa sam sekao providnu plastiku i ubacivao u postojeći ram  :headbang
Možda na izduvu da dodaš malo srebrne i rđe, čini mi se da su takvi.
Inače ceo je u kontri i izgleda da je tačan, pogotovo prostor za bombe sa mehanizmom.
Naravno nikakva muka oko farbanja...sve je crno, crno je  :violin
Jedino nisam siguran da li klasične GBU-10 idu u njega, negde sam našao da su im stavljali GBU-24 jer imaju manje repove??!!
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

hayabusa

Јако лепа макета ретко ружног авиона. Све честитке за рад.  :)
Иначе нисам баш упратио, је ли то пречувени ''Ер Буђановци'' или неки други бандит?

Поздрав
Белая aрмия - Чёрный барон

Nemanja99


Nemanja99

Quote from: flanker on 17-03-2015, 12:53:24
Uradih ga pre nekoliko godina, ti staklići su prava glupost pa sam sekao providnu plastiku i ubacivao u postojeći ram  :headbang
Možda na izduvu da dodaš malo srebrne i rđe, čini mi se da su takvi.
Inače ceo je u kontri i izgleda da je tačan, pogotovo prostor za bombe sa mehanizmom.
Naravno nikakva muka oko farbanja...sve je crno, crno je  :violin
Jedino nisam siguran da li klasične GBU-10 idu u njega, negde sam našao da su im stavljali GBU-24 jer imaju manje repove??!!
Ja koliko sam procito nosili su GBU-10.

Nemanja99

Quote from: hayabusa on 17-03-2015, 16:00:57
Јако лепа макета ретко ружног авиона. Све честитке за рад.  :)
Иначе нисам баш упратио, је ли то пречувени ''Ер Буђановци'' или неки други бандит?

Поздрав
Nije Ep Budjanovci drugi je bandit  ;)

Em je gabor, em je čoškast, em je crn.
Dobar F-117.

zobo

Dobro uradjena maketa mnogo ruznog aviona! Heler je izbacio solidnu maketu ovog aviona.