MiG-21 Lancer C

Previous topic - Next topic

M@rio

Evo još malo i ovaj migonja gotov. Maketa je Fujimi u 1:72 razmeri. Ubačeno rezinsko sedište, pitocev od med. igle plus neke dorade i prerade. Dekali KP models D7201. Farbano Humbrolivim enamel bojama. Ostalo još da se polepe neke antenice, poklopci stajnog trapa i podves. Nadam se da će vrlo brzo da ode u gotove projekte!









Pozdrav,
Mario

M@rio

Simic M


Jovac


maestro


Snoopy

The engine is the heart of an airplane, but the pilot is its soul.
~Walter Raleigh
МК "Наредник Михајло Петровић"

dragan_mig31

Svaka cast.Odlican mig.Oduvek sam hteo da nabavim ovaj fujimijev mig cisto onako da bi ga uradio :) a sad si mi dao inpsiraciju da nabavim to pa da napravim lancer A :D

Fujimijev MiG u najboljem izdanju.
A otkačena rumunjska šema je pravo osveženje.

Josip

M@rio

Hvala Vam puno na komentarima!!!

Dragane, ako hoćeš da radiš Lancera-a možda bolje da razmisliš o R.V.-ovim maketama (imaju i A i C) :naughty...

Pozdrav,

Mario
M@rio

dragan_mig31

Quote from: M@rio on 23-03-2015, 14:05:20
Hvala Vam puno na komentarima!!!

Dragane, ako hoćeš da radiš Lancera-a možda bolje da razmisliš o R.V.-ovim maketama (imaju i A i C) :naughty...

Pozdrav,

Mario

Imaju ali su po 30e :D

M@rio

Quote from: dragan_mig31 on 24-03-2015, 00:13:33
Quote from: M@rio on 23-03-2015, 14:05:20
Hvala Vam puno na komentarima!!!

Dragane, ako hoćeš da radiš Lancera-a možda bolje da razmisliš o R.V.-ovim maketama (imaju i A i C) :naughty...

Pozdrav,

Mario

Imaju ali su po 30e :D

Ma nisu toliko, evo na Modelimex-u imaš po 18,60e  https://www.modelimex.com/1-72-mig-21-lancer-a-limited-edition

Poz
M@rio

dragan_mig31

Ali kad uracunas postarinu :) to dodje preko 25e :) ako nadjem fujimija do 10e uzeo bi cisto onako.

su27rules

Baš dobar!! svidja mi se !! :super