Ko o čemu ja o Napoleonu

Previous topic - Next topic

Igor13

Pozz drugari, nema me već neko vreme  ;) , pa rekoh da se oglasim nekim novotarijama  :cheers, još je u fazi grube obrade, ima tu još dosta ...











Igor13

Evo malo napretka, nešto slikano blicom , nešto bez ;)




















Igor13

Scena maltene završena, možda još koji detaljčić, konverzije na figurama odrađene ( ono što htedoh prikazati na sceni ), sad sledi malanje




















Igor13

Krenulo farbanje ;), evo slika prerađenih figura, jer se sprema napad na kapiju, a nisam imao baš odgovarajuće poze.Tu su grupne slike originalnih figura i onih koje sam operisao.















Igor13

Stigli Francuzi, navaljuju na kapiju  :cheers

































boom.boom

Sviđa mi se skroz...biće ovde krvi do jutra :naughty. Možda ispred porte, pod zidinama neku kršotinu tipa razvaljena zaprega, neka rđa na zidu tipa kolski točak...tako nešto da se nasluti i civilni karakter predela/imanja.
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

Nadam se da izlazes svoje radove i na nekom namenskom forumu gde vise cene tvoj trud i vestinu nego ovde :deadhorse

Igor13

Quote from: boom.boom on 08-11-2015, 03:55:37
Sviđa mi se skroz...biće ovde krvi do jutra :naughty. Možda ispred porte, pod zidinama neku kršotinu tipa razvaljena zaprega, neka rđa na zidu tipa kolski točak...tako nešto da se nasluti i civilni karakter predela/imanja.

Hvala Boom Boom, biće tu nekih dodataka sa druge strane zidina ;)

Igor13

Quote from: JŽ on 09-11-2015, 05:01:58
Nadam se da izlazes svoje radove i na nekom namenskom forumu gde vise cene tvoj trud i vestinu nego ovde :deadhorse


Hahahaha hvala JŽ, navikao sam na " tiho odobravanje " onoga što radim, vremenom shvatio da ovde uglavnom sve zanimaju samo tenkovi i avioni, nažalost kod nas nema namenskih foruma za ovakve stvari ili ja ne znam za njih, u svakom slučaju mesto gde će se sigurno videti sve ovo što uradih je Novogodišnji kup, to je zbog mojih obaveza jedino mesto koje stignem da posetim ;)

Igor13

Evo Engleza odrađenih, neki konvertovani kako bi odradili posao zadan na diorami ;)














boom.boom

Super izgledaju ove konverzije, skroz ih rasturaš!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

Igor13

Evo i malo Škota koje upravo završih ;)













     a da bi sve bilo po P.S.-u evo i " brošure " po kojoj sam ih i radio ;)

http://centjours.mont-saint-jean.com/uniformes_uniteBR.php?uniformes=105&nation=1