YAK-3 JRV - Zvezda 1/72

Previous topic - Next topic

Jovac

Da podelim sa sa vama još jednu završenu maketu. Maketa aviona YAK-3 proizvođača Zvezda , predstavlja aparat našeg ratnog vazduhoplovstva. Maketa se savršeno uklapa , po meni u ovoj razmeri na tržištu najbolja maketa ovog aviona. Jedini problem je uklapanje kabine. Maketa rađena direkt iz kutije. Bojena Hataka bojama , wash Humbrol , lakovi Vallejo i Tamiya set za prljanje. Evo i slika.


















Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

komoras

Odlično si ga sredio! Po meni je najbolje ispao od ove serije Yak-ova koje si radio. A taj Zvezdin je priča za sebe...treba ga imati i uraditi pod obavezno!  :super
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

relja

Sve super (a antena?  :) ) .

Zastava na repu te je nešto zezala? Radio sam i ja isto ovog, pa sam tri puta merio visinu zastave i granicu belog polja...
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Jovac

Quote from: relja on 21-10-2015, 12:43:09
Sve super (a antena?  :) ) .

Zastava na repu te je nešto zezala? Radio sam i ja isto ovog, pa sam tri puta merio visinu zastave i granicu belog polja...
Antena ide pri stavljanju na policu. Dekali su bili loši i skloni pucanju, pa sam zato morao tako da namestim zastave na repu. Sve u svemu sam zadovoljan kako je ispala maketa. Sada radim Hurricane IIc , partizanski. Videćemo kakvi su tu dekali, sada su oni na redu.

zobo

odlično uradjena maketa. :super :super :super

milan78

Quote from: Jovac on 22-10-2015, 08:38:21
Quote from: relja on 21-10-2015, 12:43:09
Sve super (a antena?  :) ) .

Zastava na repu te je nešto zezala? Radio sam i ja isto ovog, pa sam tri puta merio visinu zastave i granicu belog polja...
Antena ide pri stavljanju na policu. Dekali su bili loši i skloni pucanju, pa sam zato morao tako da namestim zastave na repu. Sve u svemu sam zadovoljan kako je ispala maketa. Sada radim Hurricane IIc , partizanski. Videćemo kakvi su tu dekali, sada su oni na redu.
Ako koristis lift here hurrimix ti dekali tek pucaju!!Dobar jak!!!! :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Jovac

Quote from: milan78 on 22-10-2015, 09:28:55
Quote from: Jovac on 22-10-2015, 08:38:21
Quote from: relja on 21-10-2015, 12:43:09
Sve super (a antena?  :) ) .

Zastava na repu te je nešto zezala? Radio sam i ja isto ovog, pa sam tri puta merio visinu zastave i granicu belog polja...
Antena ide pri stavljanju na policu. Dekali su bili loši i skloni pucanju, pa sam zato morao tako da namestim zastave na repu. Sve u svemu sam zadovoljan kako je ispala maketa. Sada radim Hurricane IIc , partizanski. Videćemo kakvi su tu dekali, sada su oni na redu.
Ako koristis lift here hurrimix ti dekali tek pucaju!!Dobar jak!!!! :cheers

Sta da radim kada sam te dekale imao. :cheers