D-520 Vichy, RS Models 1/72

Previous topic - Next topic

milan78

Ovo je odlicno.Iako je saren ko detlic.Sve si bolji Mladene!
Instagram-Peacockscaleworx

djos & filip

Komplokovana sema za bojenje.....ali si se ti odlicno izborio, svaka cast.
Samo napred, jedva cekam da vidim zavrsenu maketu.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Janjic

Dobro veče.

Ljudi hvala vam svima i drago mi je da pratite  :)

Napravio sam malo postolje za avion. Malo balze, trave, kamenja i jedan stari kist.
Znam da Tunis nije ovako zelen i da ovo baš nema logike, ali meni je ok. Ionako će u policu kad sve bude gotovo.

Evo par slika:















Nisam želio da daske budu pod 90°, pa sam izabrao nepravilni oblik.

Eto ga drugari.

Pozdrav svima,
Mladen.
凸(¬‿¬)凸

komoras

Vrhunski rad!
Lepo, pedantno i precizno. Svaka čast!  :cheers
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Tomcat

Odlicno je sve ovo, svaka cast
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

zamorano

Potpuno genijalno. Ne samo savršeno urađena maketa, nego je tu brdo detalja i svaki urađen savršeno... Ti sa žuto-crvenim repovima i inače uvek izgledaju dobro, koji god da je avion u pitanju.

Nisam siguran da si u pravu što se tiče trave? Tunis je Mediteran, samo sa "naopake" strane, prave čak i dobra vina :). A možda bi bilo zanimljivo i da mu zabodeš neku palmicu ili eukaliptus da malo začiniš priču, ako ima mesta.

Pozdrav!


relja

Mnogo mi se sviđaju ove francuske šeme bojenja... biće ovo super na kraju!
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Janjic

Ljudi hvala vam :)

Quote from: zamorano on 15-08-2016, 16:00:34
Potpuno genijalno. Ne samo savršeno urađena maketa, nego je tu brdo detalja i svaki urađen savršeno... Ti sa žuto-crvenim repovima i inače uvek izgledaju dobro, koji god da je avion u pitanju.

Nisam siguran da si u pravu što se tiče trave? Tunis je Mediteran, samo sa "naopake" strane, prave čak i dobra vina :). A možda bi bilo zanimljivo i da mu zabodeš neku palmicu ili eukaliptus da malo začiniš priču, ako ima mesta.

Pozdrav!

Hvala zamorano  :) . I meni se sviđaju ovi Višijevski. Nekome su previše šareni, ali nekako mi baš idu uz šemu aviona.

A šta znam glede Tunisa. Meni nekako odma pustinja (mada znam da nemam pravo) pred očima :D. U svakom slučaju hvala  :)

Pozdrav svima  :)
凸(¬‿¬)凸