Su 27 u 48

Previous topic - Next topic

deksiko

Pozdrav svima.
Ovaj put Su27 od papira u razmeri 1:48 (proizvodjaca Maly modelarz u originalu u razmeri 1:33). Naravno, ne moze se meriti sa plastikanerom (maketa ima i nekih greskica uz katastrofalno uputstvo, ipak nekako sam uspeo da je uradim) ali mislim da generalno ne izgleda lose kad se sklopi.
I fotke:

yogi

Vidi čoveka šta napravi !!!!!! Pa ja ga od plastičnih delova ovako ne bi' napravio !!!!!! V R H !!! OBJASNIO SI ...... :cheers
U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)

Lykos

"generalno ne izgleda lose",pa da li ti nas zezas,ovo izgleda sjajno. :super

zobo

Ovo je fenomenalno.Pa mnoge makete od plastike ne izgledaju ovako.Svaka cast! :god :super :cheers

Miha

Alal vera velemajstore :god

deksiko

Hvala svima na lepim komentarima. :caooo :caooo :caooo :pilot

su27rules

 :super :super  Bravo,jako lipo  izrađen!!

DjG

Bila bi fora da si rekao da je reč o new tool maketi nove... beloruske firme... da vidimo koliko nas bi se primilo sa komentarom da su "paneli malo prenaglašeni".
Meni je ova tehnologija nepoznata ali konačan utisak je - sjajan.
Hvala ti što napravi ovo pa da znamo da može i od papira  :deadhorse

deksiko

Hvala vam. :caooo :caooo : :cheers
Moze naravno skoro sve od papira. Stos je u tome sto su ove papirne makete vrlo jeftine, nema farbanja i lakiranja (koje se moze izvesti ali onda dolazi do ondulacija papira) i zahtevaju malo umesnosti u savijanju i lepljenju papira sto se postize vec posle dve tri prostije makete. Ja sam pre skoro trideset i kusur godina poceo sa plastikanerima a od pre par godina sam "otkrio" ove papirne. I sam sam u pocetku bio iznenadjen kako mogu na kraju dobro da izgledaju. Makete od plastike su naravno vernije ali ni papir nije los.