1:48 A-10 Thunderbolt II

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Cisti OOB.Nisam cak ni pojase pravio u kabini.Dekali printscale.Moram da kazem da su ovo u top 3 najgori dekali koje sam ikad u zivotu koristio.Preporucujem da ih izbegavate ako postoji druga alternativa.Boje revell enamel.Lak gunze.
















djos & filip

#1
Lepo prase, svidja mi se ostarivanje da ne kazem prljanje. Naravno kao i uvek najteze je izvuci nesto interesantno iz jednobojne sive seme, ali mislim da si uspeo
Steta sto jos nije i vise opterecen naoruzanjem, kod njega koliko god da natrpas ne fali....
Bas lep rad

:cheers


PS sta te posebno obradovalo kod printscale oznaka. Imam par komada 1/72 koje sam nameravao da koristim jer sam bas smatrao da su dobre.....sad se ubedacih

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Nemsy_29

Ne valja, sramota, nemoj vise da radis makete, konstantan si, OKB Cvetic se pretvara u manufakturu a ne biro. Boje omasene, u njemackoj se tako ne radi. Spali sve makete koje si uradio, stavi katanac na radionicu i idi skuplja die castove. Ne pojavljuj se na takmicenjima jer je metod ja tebi ti meni i onda ego ide do nebesa  a mi posteni ne uradimo nista. Sramota  :rtfm

I kako to mislis nema cipping? Pa nije ovo apoteka nego borbena masina?  :headbang

I kako to cak ni pojaseve nisi uradio... E moj druze propao si  :deadhorse

I da poslednja stvar, pogresna razmera  :uaaa

Prijateljski savet   :cheers

zobo


mos

Ja sam ljubitelj perioda WWII i ne radim ove nove ali sve tvoje makete sa uzivanjem pogledam.
Pozdrav!

dragan_mig31

Hvala vam.

@djos&filip pa zguzvaju se sami od sebe i deformisu se.Na kraju sam nitro razredjivac koristio da bi sve to nekako ispravio i zalepio kako treba.IZbegavaj  ako mozes.

Tomcat

Fino... A kakva je maketa? Sad si me bas zabrinuo, imam 3 ili 4 njihova seta u 72...
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

dragan_mig31

Pa maketa se sklapa isto kao i italerijeva u 48.Ja cak mislim da je to isti kalup samo doradjen malo u smislu dekala i slicno.Ne sklapa se bas naj naj.A dekale su uzas.Kao ad su gumeni.Guzvaju se i umotavaju oko sebe.I jako je tesko da se to pomeri kad se jednom postavi na maketu.Bilo vode odozdo hemija ili sta vec.

razoxx

Mislim...bez pojaseva...strasno


Ma vrh brate :mjetal

gasha


Janjic

凸(¬‿¬)凸

miloskontra


dragan_mig31

Hvala vam.

@miloskontra OOB znaci out of the box ili direkt iz kutiej bez bilo kakve dorade :D


mutayu

#14
Odlican!