Bilek Mig-21 UM 1/72 JRV I PVO

Previous topic - Next topic

milan78

Pozdrav.U proteklih mesec dana radio sam ovu maketu,nemam reci hvale Bilek ko Bilek gitovanje samogradnja rivetiranje tu i tamo i slicno.Kokpit kombinacija viskova resin plus samogradnja,izduv doradjen kao i kutije trapa i sam trap tockovi zvezdini,sve antene ukljucujuci pito samogradnja.Boje 127 humbrol standardno wash uljani revell lak.Lift here dekali.UB 16 uzeti od zvezde.Slike....












Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Odlican je, mnogo bolje izgleda nego Kondor
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...


zolle

Uf, meni se svidja, nisam neki poznavalac, ali ovo je skroz dobro !
Dokon mozak, djavolja igracka !

Janjic

Dobra borba sa Bilekom, maketa je super :super
凸(¬‿¬)凸

Sneni

svaka čast, baš dobro izgleda :super
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

milan78

#6
Hvala drugari!!!!!@Janjic,znas ti sta je to,pravio si mig-19.Malo ali samo malo bolji 21.
Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Moj Bilek MiG-21PF stoji u kutiji sastavljen vec par godina  :D
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Ima nas koji mnooogo volimo mig21... sve verzije i sve panjeve od maketa.
Instagram-Peacockscaleworx

Nemsy_29

Odlican, jedan od boljih UM u pravoj razmeri  ;D

Janjic

Quote from: milan78 on 24-12-2016, 12:47:16
Hvala drugari!!!!!@Janjic,znas ti sta je to,pravio si mig-19.Malo ali samo malo bolji 21.

Ja sam nakon toga odustao od Bileka :)
凸(¬‿¬)凸

PELE


Зоран 1962


flanker

Lepo. Sa kog aerodrome je? Ja sam bio u Puli pa bih radio neki odande, zna li neko serijske brojeve sa pulskog aerodroma?
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

milan78

Zaista ne bih znao jedino da pitam u jednoj FB grupi ima ih puno bivsih mehanicara i pilota.U uputstvu lift here ne daje info odakle su avioni.
Instagram-Peacockscaleworx