Zvezda Mig-21 Bis,Srbija 17409, 1/72

Previous topic - Next topic

milan78

Pozdrav svima!Jedan pa da kazem brzinski rad...Narucilac makete mi je dao odresene ruke,trazio je adekvatan poklon,po mom predlogu slozio se da uradim nas jet.Svi znate ovu maketu mane i vrline te o tome je vec pisano.Meni sigurno po redu 5ti primerak zvezde te vidim da je malo kalup"otisao".Bojen humbrolom,127,nos i dielektrici 30.Kokpit Model master boja russian tirquise blue/green.Prljan po slikama dok nije dobio onu glupu kamuflazu koju je na srecu nosio jako kratko.Vrlo malo sam dodao detalja da ne bude bas OOB.Evo slika,a ja odoh dalje da radim.

















Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...


Зоран 1962


Jovac


djos & filip

Bas lep rad.....
Da malo gnjavim...koju si boju koristio za lezista stajng trapa....dosta je osvetljena pa ne mogu da odredim...bela ili...hvala :)
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

milan78

Da da bela.Kucista trapa su remontovanim bela.Nisam pukao wash u deo trapa na krilima.Ma bio sam u iskusenju da ga ostavim sebi....
Instagram-Peacockscaleworx

flanker

Kad videh MiG-21 pomislio evo ga Draganče sa još jednim, ima ih tek 6-7 urađenih, mislim desetina...
Lepo.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.