1:72 KP/Rv aircraft MiG-21MF

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Dodao sam resinski KM-1M kome sam napravio nove pojase jer je ovo neka kopija pa pojasi nisu bili bas najbolje odliveni.Napravio novi nisan.PItocevi su od igle.Ostalo je iz kutije.Boje su gunze i revell.















Vladimir

Ф89 НС

Tomcat

Iako nisam objektivan jer su mi DDR oznake najdraze u celom VU, ali moram da pohvalim, baa mi se svidja. Cak mi ni nos ne deluje lose kao kod originalnog RV
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

rodeo

Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

PELE

Quote from: rodeo on 03-02-2018, 16:05:04
Jesi urezivao panele?

Nije to stari KP, novi KP je ustvari RV Aircraft, prepak. RV vec ima panele i nitne urezane.

Odlican migonja !

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

M@rio

Dragane,
prelep ti je ovaj Migonja!!! :bravo Mene čeka isto jedan Mf od novog KP-a...Čini mi se da su malko prepravili nos za razliku od RV-a!? A ima i podves!!! :super

Pozdrav,
Mario
M@rio

nebkv

Odlican,posebno kamuflaza
Jedino mi se cini da je kod izduvnih prstenova razlicita nijansa zadnjeg i predzadnjeg
Kako ti se cini u odnosu na RV s obzirom da si radio oba?
Ja sam ga dugo zagledao na standu KP u Mosonu,imali su i na grubo sastavljen primerak,bila je i neka promo cena ali ga na kraju nisam uzeo
Vec sam bio istrosen finansijski a nisam bio siguran koliko je i da li je bolji od RV

Goran A.

Zar to nije cist prepak R.V.-a ?

nebkv

Nije bas cist,samo ne znam u kojoj meri nije
Na primer ono sto RV daje u rezinu kod KP je plastika,bar je tako bilo na izlozenom primerku na standu
Ja sam najvise problema imao za sada bas kod uklapanja tih rezinskih delova a pre sklapanja polutki trupa

milan78

#10
Kokpit su potpuno uradili iz pocetka,sediste iskopirali od zvezde i dodali tockove takodje kopiju zvezde.Nos su ipak sredili,dodali tankove i naoruzanje u vidu raketa vv i vz.
Instagram-Peacockscaleworx

Goran A.

#11
Kod R.V.-a mi se dopada sto ima dosta povrsinskih detalja a i ovde je gotovo isto, mada su panel linije fabricki mogle biti blaze. Usisnik i dalje nije dobar, ipak bi trebalo da ima slabije suzenje ka prstenu.

Ne znam u cemu je problem kad odavno ima dobrih konturnih crteza, trebalo je samo da "isprate" liniju. Mora biti da je dil sa aftermarket proizvodjacima. 

dragan_mig31

Hvala vam.

@Mario mislim da je stvarno nos malo preradjen nego kod RV.A i podves im je super za razliku od RV.

@nebkv Pa meni izgleda skoro isto samo sto je ovaj kokpit i prednja kutija trapa lakse za ugraditi nego oni resinski koje dolaze u RV.

djos & filip

Lep MIG, retko se vidjaju ovi nemacki, bas dobra kamuflaza.
Za sada dok ne dodje eduard, ovo je najbolje sto imamo :)
Svaka cast na radu.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......