Dragon 1/144 German heavy tank Maus & Tiger I early

Previous topic - Next topic

milanco

"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Srdjan

E imenjace genijalan si majke mi... a i Tripko ne zaostaje mnogo  ;D ... fantasticno izgleda

Reci mi kako si radio ostecenja na mausu?

Sandman

Quote from: Helloween on 14-09-2007, 07:41:45
E imenjace genijalan si majke mi... a i Tripko ne zaostaje mnogo  ;D ... fantasticno izgleda

hvala hvala, za postolja je Tripko zasluzan - ja sam samo slikao i uchio zanat  :-[ :D

Quote
Reci mi kako si radio ostecenja na mausu?

na oba tenkica sam oshtecenja tj. ogrebotine radio nakon svih slojeva farbe i lakova - vrhom Italerijevog nozica sam pravio ogrebotine kratkim potezima, vodeci rachuna da skinem samo gornji sloj sive boje, kako bi se koliko toliko video donji sloj crvenog prajmera ili onog crnog sloja josh ispod....a ogrebotine sam gledo da obavezno radim i preko dekala... posle samo sve to preshao josh jednim slojem laka....

nije teshko za uraditi ali se mora raditi jako strpljivo i lagano, kako se ne bi ogulila cela farba...  ::)

pozz

tripko

za postolja i za slikanje sam zasluzan "ocu svoj deo necu da me prevarite" >:D ;D


T34

Prekrasno je sve; zaista!
Ali nekako; maleni su >:D

3EMYH

E ovo je fantasticno.
Momci svaka cast. I tenkovi i diorame su bez greske...
Odlican (5)

Hartmann

Da, da,... 'ajde pa sad nemojte da nabavite figure vojnika, nego nabavite figure Hitlerjugenda u 144-ci  >:D  ;D  ;D.

Inace odlican posao  :).
''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"