IS 2 Zvezda 1:35

Previous topic - Next topic

rodeo

Zvezdina maketa, jeftina i laka za rad, napravljeni novi branici od lima i rucke na kupoli od zice. Donator gusenica Trumpeterov KV.

Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

rodeo

Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

rodeo

Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Pedja

Bravo za ideju. Hoće li biti deo neke diorame? Dečaka si imao kao gotovu figuru ili si ga "opravio"? Odličan rad.

Miroslav Š.

Ти си геније :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

shone

Bravo  !! 
Fenomenalno jednostavno, a genijalno.
1 : 35

rodeo

Inspiracija za ovu maketu bio je roman "Sin puka" ruskog autora Valentina Katajeva.
Tokom nemackog napada na Sovjetski savez brzim pomeranjem linije fronta desavalo se da se na nicijoj zemlji nadje veliki broj civila pa i ratne sirocadi bez icijeg staranja. Crvena armija je jednostavno takvu decu prihvatala i oni su postajali "deca puka".
Figuru sam dobio od Medica, to je neki fazon Tom Sojer sa slamnatim sesirom ali sam promenio u tenkovsku kapu i eto naseg junaka Vanje.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

SASA

Bas interesantno,neobicno.Jos da mu uradis neku podlogu i bice extra.

Smrki

Odlično! Figura je legla k'o budali šamar, daje skroz drugačiju dimenziju i oživljava inače beživotan oklop.
S.T.A.L.K.E.R Workshop   Please do not feed the Troll !!!

Ćomi

Da, da...Stvarno je ova figura bas legla.
Rece neko, mora neka podlogica, da se zaokruzi sve.

Pozz,
Ćomi
No signature.

djos & filip

Sjajan rad, figura je....ma svaka cast!
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

medico

Dare, ja sam veliki obožavalac tvojih radova  :pilot  Mogao bi da organizuješ neku kluBsku radionicu na temu oklopa !
a kad figuru ovako lepo upotrebiš prosto poželim da ti poklonim još koju !

iguanac

1. maketa lepa
2. ideja super
3. knjigu čitao kao mali
4. počeo da radim maketu, povredih se i 'mal me ne optužiše za bludodejstvovanije

Lep rad i lepa priča...
One day you'll realize there's more to life than culture... There's dirt, and smoke, and good honest sweat!

"Dogod budete čuli na Ljubinom Grobu pucanje naših pušaka, Nijemci neće proći. A kad toga ne bude, znajte da na njemu nema više živih proletera."

https://n-ever-finished-models.blogspot.com/

dragan_mig31

Svaka cast.Ja bi ti preporucio da snimis neki video od pocetka do kraja.Bas bi hteo da vidim kako radis oklop.

iguanac

Quote from: dragan_mig31 on 06-03-2018, 12:41:49
Svaka cast.Ja bi ti preporucio da snimis neki video od pocetka do kraja.Bas bi hteo da vidim kako radis oklop.
Nezgodacija je što je on i talentovan snimatelj i  talentovan maketar, ali nije božanstvo Šiva sa 6 ruku, pa bi ili neko drugi radio maketu (lošije), ili bi neko drugi snimao (lošije). Ili je alternativa neki home video (ne, ne, ne misim na Suzanu i na Severinu...).
One day you'll realize there's more to life than culture... There's dirt, and smoke, and good honest sweat!

"Dogod budete čuli na Ljubinom Grobu pucanje naših pušaka, Nijemci neće proći. A kad toga ne bude, znajte da na njemu nema više živih proletera."

https://n-ever-finished-models.blogspot.com/