FW-190D 9

Previous topic - Next topic

M@rio

Academy maketa, naravno 1/72 razmera. Urađena pre par meseci i što se mene tiče ja sam stvarno uživao radeći ovu maketu!
Veoma precizno odlivena i sa dobrim rasklopom, opet to je moje mišljenje! Nisam ništa specijalno dodavao na samoj maketi osim onog malog usisnika na kapotažu motora, ona ojačanja sa obe strane trupa kod kokpita i onaj ram po sredini uzdužne ose stakla kabine jer to fali na maketi.
Farbano Model Master i humbrol enamel bojama. A da ubačen i pilot iz viškova (čini mi se neki Revell-ov). Dekali su od Itelerijeve ''Dore'' i odabrao sam ih zbog ovih dekala koji jako liče na ''brkove''. Ako neko ima informaciju šta predstavljaju neka postuje, nisam uspeo da otkrijem šta znače a baš bi voleo da saznam!?
Evo malo opet loših slika.. :cry :zvizduc










I jedna fotka sa ''arhineprijateljem'' :naughty



To je to za sada, ako ima pitanja ili nekih sugestija, na raspolaganju sam!!! :pilot

Pozdrav,
Mario
M@rio

AcaDinic

Klosterman ti je ispao super kao prvo.
A FW sam radio Papagai stafel mada Akademija imaja pogrešne dekale pa sam pravio neku gimnastiku. Sama maketa je odlična, a iz tog italerijevog seta radio sam Jozefa Prilera, crna 14 ca.
Sve u svemu odličan rad.
Bravo

milan78

Jako dopada.Lepo ispao spiner bas!! :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

M@rio

Hvala Aco i Milane! Spiner sam farbao četkicom, jer mi nešto nije išlo sa dekalom! :headbang

Pozdrav,
Mario
M@rio