Fiat C.R. 42AS Italeri 1/72

Previous topic - Next topic

spatz

Kao i predhodni samo u kasnijoj semi i jurisnik.Moram priznato ovo je bila kutija cr42 LW ali kako sam je nabavio za male pare jer je dosta delova nestjalo za Luftwaffe odlucio sam se za ovu  Lizzard semu. Nedostajali su mi servisne oznake a specificne su jer su crvene boje.Sta je tu je.Slobodno sugerisisite kritikujete svako misljenje je dobro doslo!













Janjic

凸(¬‿¬)凸

Fredi


milan78

Oba rada su sasvim ok.Jedino sta mi bode oci je sto se bas razlikuje boja krsta i rondela u odnosu na traku oko trupa.Verovatno si neku gloss belu koristio pri farbanju...
Instagram-Peacockscaleworx

spatz

Mozda je zbog osvetljenja prilikom slikanja.Farbano je HU 34matt.

djos & filip

Lepo uradjeni detalji, koji se na kraju na zalost ne vide u kabini, ali nek ide zivot.....:)
Oba CR-a super izgledaju.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Jovac

Odlični, a koja beše siva donja ? :cheers :cheers :cheers

spatz

Odozdo je u pitanju model master moraću da pogledam koji je broj.A stormo magazine kaže HU 141. Mada za italerijev m.c.202/205 model masterova konverzija u humbrol je 127.

flanker

Vrlo zanimljivo. Lepo urađeno.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Lanmi

I ovaj mi se veoma sviđa, razvuci i njemu sajle. Lepo napreduješ sa kolekcijom Italijana, koji ćes sledeći?
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

spatz

I ovaj je ožičen :mjetal Razvučene su mu sajle. Šta sledeće uhh navuklo se dosta.Ali još sam u RA/RSI mislim da će biti hobby boss mc 200 i italeri mc200 ali istočni front sa zelenom osnovom i žute fleke.....onda ćentauro i falko.Nakon njih talijanski hidro avioni i bombarderi  :super........ sva četiri capronija redni i radijalni 311/313/314.......sm 79/81, cant z501/506/1007 br20.................nešto će biti talijani nešto španija nešto jkrv.