Su-33 Kinetic 1/48

Previous topic - Next topic

viper

Ovoj Kineticovoj je malo falilo da bude najbolja maketa  u 48-ci.
Pored  tih sitnih nedosatataka ovo je ipak odlična maketa i preporučujem je svima, uz savjet da novo uputstvo skinete sa Kineticove stranice , jer ovo  što sam ja dobio uz prva izdanja je veoma konfuzno i nepreporučujem  da se maketa sastavlja prema starom uputstvu..

Boje su MR Paint i fantastične su, možda jedino ova najsvjetlija je  trebala biti malo više na plavi umjesto sivi ton...









milan78

Lepa maketa lepo obojena izduv vrhunski uradjen.Jel maketi malo plici paneli?Wash nije svuda ravnomeran, pogotovu na usisnicima... A i neka raketa cisto da bude zli Ruja.  :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

viper

Hvala,

da to je jedan  od nedostataka  ove makete , slično kao i kod GWH MiG-29 paneli su neravnomjerne dubine i nisam ništa raditi  po tom pitanju.

Rakete nisam namjerno stavio jer su fantastično uuradili onaj unutrašnji dio nosača raketa da bi bilo šteta to sakriti raketama. Kineticove rakete ću korititi na Su-27 od Hobby Bossa

Tomcat

Predobro, iako sam u 72ci, ovo je 48ica koju bih rado kupio. Cestitke jos jednom!
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

flanker

Odličan, pogotovo si dobro uradio motore. Dodaj neko naoružanje.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Зоран 1962

Odlično uradjena maketa. Svaka čast. Ipak dodaj neke rakete.

matilda

Odlicna. Jeste ova najsvetlija malo mozda, ali... i dalje sjajno izgleda.
Mozda jednog dana...

Stevan