AKAN Boje Su-27/35 i Su-33

Previous topic - Next topic

Oruzar

Pozdrav kolege,

Danas vam predstavljam komplet akrilnih boja kompanije AKAN iz Rusije.

Setove koje cu vam predstaviti su sledeci:

Set za Su-27/35 i Su-33, oba seta sadrze pakovanje od 6 boja, koje su veoma lepo zasticene i stizu sa uputstvom za koriscenje. Bitno je napomenuti da su boje napravljene od uzoraka fragmenata pravih boja sa kojima su farbani navedeni vazduhoplovi.Tako da je tacnost boja na veoma visokom nivou. Ovi setovi mnogo olaksavaju rad maketara, i daju na verodosojnosti finalnog izgleda makete. Bocice boja se veoma dobro zatvaraju nakon upotrebe i ne "vetre". Boje se veoma lepo nanose air brush-om, ali se mogu nanositi i cetkicom.

Naime u setu 47301 za Su-27/35 su sledece boje:



1.) 73146 Bela
2.) 73058 Crvena
3.) 73069 Plavo siva (unutrasnjost kabine)
4.) 73035 Svetlo plavo-siva
5.) 73036 Svetlo siva
6.) 73046 Svetlo plava


Sto se tice seta 47326 za Su-33,u setu su sledece boje:



1.) 73146 Bela
2.) 73058 Crvena
3.) 73069 Plavo siva (unutrasnjost kabine)
4.) 73163 Bledo plavo-siva
5.) 73164 Plava
6.) 73165 Tamno plava


Boje su fenomenalne i preporucujem ih svima, postojne su, nisu lako "grebljive", lepo izgledaju kad se osuse, brzo se suse, i sto je najbitinije, tacne su.

Zahvaljujem se kompaniji AKAN za uzorke.

Srecno maketarenje.


SASA

Ja sam imao muke sa njima.Veoma lako su se skidale,cak i kada je prajmer bio isprskan pre njih.Malo teze su se prskale.Onda sam ih razredio gunzeovim razredjivacem 110,dodao malo retardera,tu se stvar vec poboljsala.Onda sam slucajno dosao do otkrica da kao prajmer koristim,neku humbrolovu sivu enamelku i to je dalo rezultata,boja se nije skidala,a sto se tice nijansi stvarno su pogodjene.

Lone_Wolf

Pozdrav zainteresovan sam za set boja su-33 koja je cena?