Spz Marder 1A3 - Revell - 1:35

Previous topic - Next topic

Trutek

Jos jedan moj aktualni projekt...davno zapoceti projekt...od davnih dana...star nekih 3-4 godine...prije par mjeseci izvaden iz kutije i bacem u muskolo...trebalo je nesto i scratchati posto sam izgubio par dijelova...i tako...sad se napokon odlucio zavrsiti ga (nikad zavrsen, stao na 1 fazi farbanja)...eto kamuflaze...treba tu i tamo jos malo popraviti al ja sam i vise nego zadovoljan...kamuflaza radena patafixom...





Kerber

Zgodno !

Verovatno ce da se dobije na isticanju detalja posle nekog drybrusha i prljanja/prasenja pastelima...
Interesantno vozilo...meni su sva ta cudna vozila interesantnija od tenkova...

Izgleda kao da i nije puno ostalo da ga zavrsis, pa zato - alat u ruke !
Da vidimo ovo gotovo.

Trutek

Ooo...ima na njemu jos puno puno posla...treba na kotacima gume ofarbati, glossirati, decale staviti, washati, drybrushati...vjerujem da bi za nekih cca mjesec dana mogao biti gotov...al jos je daleko do toga...pokusat cu napraviti verziju koja je bila na Kosovu, samo moram naci tocne fotke da vidim kakve decale trebam staviti...

Boki

Boje su baš dobro legle, a i prelazi su odlični.
Biće, nadam se, više fotografija u toku rada. :)
Ako sam te dobro razumeo, Patafix je nešto slično Blu Tack-u?

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Trutek

Da patafix je isto ko i blue tac, samo sto je patafix od UHUa...al ustvari ista stvar...

Prijelazi su mi dobro ispali samo treba tu i tamo popraviti...na 2-3 dijela sitnice nista strasnoga...

A sada bi on vec mogao u gloss lak za decale...