Izlozba "Leteci cunovi"

Previous topic - Next topic

SALE

Sa zadovoljstvom objavljujem da ce zainteresovani od petka 14. 09. pa sve do 27. istog meseca imati priliku da pogledaju ekskluzivnu izlozbu pod nazivom "Leteci cunovi", izlozbu o hidroavionima. "Oci" ove izlozbe su Sime Ostric i Milan Micevski...kakva ekipa a  :), e pa bas zbog toga pozivamo sve da obidju ovu postavku, a ko bude voljan moze da prisustvuje i svecanom otvaranju koje je zakazano za sutra u 20 sati u Galeriji 73, Pozeska 83a.

Vise o svemu na linku http://www.nadlanu.com/Dynamic/ListItems,intCategoryID,81,intItemID,63511.html

Poz.!

anki

Ko nije bio ima jos samo par dana fore. Stvarno vredi videti a jos besplatno.

Sandman

lepe slike.. pogotovo one koje prikazuju Beograd iz 20-30-ih godina...

na slikama ima par jako zanimljivih modela hidroaviona....

vredi pogledati, imate josh 2 dana fore...

Galerija je otvorena od 10-18h ...

Petar_II

Izlozba je mogla biti obogacena sa nekoliko maketa hidroaviona mislim da je to bilo ostvarljivo,sve cestitke autorima za izlozbu.

M-HOBBY



Produženo je trajanje izložbe za još nedelju dana.

A što se tiče maketa (trodimenzionalnih predmeta) stav je galerije: da ne garantuju sigurnost od oštećenja jer galerija ne poseduje vitrine! 

Pitanje je i dali ima spremnih maketa prikazanih hidroaviona?

Milan


anki

Pa moze da se nadje bar nesto. Koliko se secam Nesa je uradio Simiku, a ja imam SIM XIV na  primer.

Night Fighter

Izlozba je izvanredna. Narocito mi se dopao tekst - i strucan i popularan. Uvek me iznenade ovakve stvari, kada vidim koliko se toga radilo u staroj Jugoslaviji.

Bravo za autore i domacine izlozbe.