LOCKHEED X-35 JSF ITALERI 1/72

Previous topic - Next topic

djos & filip

Pozdrav

Jos jedan u seriji prototipova....zavrsen. Malko ubrzavam tempo pred kraj godine.....
Prastara Italerijeva maketa, lagana za rad bez previse detalja, odlicnog uklapanja.
Boje Italeri akrili, prljanje minimalno uljanim slikarskim bojama, dodati detalji u kabini, iako sam gledao kakve takve reference, malo je mesta da se nesto realnije odradi, pa...bar izgleda malo bolje.
Nadam se da vas nisam ugusio ovom serijom prototipova...ali to je samo mala faza.....:)

Veliki pozdrav....i slike...




















Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Sandman

Meni se sviđa ova tvoja X-yz kolekcija - osvežava malo forum i razbija monotoniju!
Nadam se da pripremaš/završavaš i X-32? :)

djos & filip

Hvala Sandman, X-32 i YF-23 su stigli do radnog stola :)
Nekako ljudi ne vole prototipove, ali i to kompletira ovaj nas hobi sa slikom sta sve leti  ili sta je letelo....pa treba malo i toga.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Tomcat

Iako licno nisam fan te kategorije,slažem se da je svakako osvezenje na forumu. Bravo
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

dragan_mig31

Odlican rad.Svaka ti cast.Sa yf-22 i ovaj dao si mi elan i volju da zavrsim Yf-23 Pav2 :D

Jovac

Odličan. Jeste da nisam ljubitelj prototipova i razvojnih programa, ali ovi tvoji su stvarno extra. :cheers :cheers :cheers