Dragon Wagon Tamya 1:35

Previous topic - Next topic

razoxx

Bas lepa maketa sa uzasno mnogo delova (oko 600)ali no sta je tu je

Vozilu fali jos mitraljez i razne kutijice u kabini (kabina se skida opusteno,pa nece biti problem da se uradi) i
"samo jos" prikolica od jedno 150 delova...
Vuci ce neki nemacki tenkic do 40 tona...
Evo slika:

http://s2.photobucket.com/albums/y49/razoxx/dragon/

tripko

nista ne valja, grozno odvratno toliko lose da jedva mogu da ga gledam ;D
salim se, konacno da nas pocastis maketama iz tvoje kuhinje.
Jedan od mojih omiljenih kamiona tegljaca svaka cast lep rad cist precizan nema sta.
Odlicne fotografije extra su. Samo nastavi sa dobrim radom i izvestavaj nas cesce malo. ;D

Dada

U Rale, ovo je raj za ochi... i maketa i nacin na koji je uslikana je extra... je ceo motor uradjen ispod kabine ???

Svaka chast

Goran

Bravo! Lijepo i uredno složeno, weathering odlično pogođen.
Vrlo zanimljiva maketa, nisam je kod nas vidio u ponudi, jel stigla izvana?

Sandman

mmmm..konachno jedan Zmajevski Vagon na MK  :D

lepo izgleda Rale... jesi li pripremio i neku podlogu za ovo? Neki scenario?  ::)

ajd sad zeljno chekamo prikolicu i tenkic pozadi ;)

e, i ajd samo molim te sledece slike kad budesh kachio stavi ih kao thumbnailove zbog chlanova koji koriste dial-up ;)

pozz,
S.

Hartmann

''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"

razoxx

#6
Quote from: Sandman on 18-09-2007, 15:19:24
mmmm..konachno jedan Zmajevski Vagon na MK  :D

lepo izgleda Rale... jesi li pripremio i neku podlogu za ovo? Neki scenario?  ::)

ajd sad zeljno chekamo prikolicu i tenkic pozadi ;)

e, i ajd samo molim te sledece slike kad budesh kachio stavi ih kao thumbnailove zbog chlanova koji koriste dial-up ;)

pozz,
S.

e da stavicu kao thumbunails ,sorry,izgleda da nisam odabrao prave kodove
A scenu cu da radim,svashta mi pada napamet...ali i vreme me malo zeza....a i moram i prikolicu i vozilo za gore da uradim,tako da racunam za scenu pocetkom oktobra
Hvala za komentare drugari....
e a na meketi uopste nema klasicnog washa,nema pronta za dekale,a laka uopste cak....igrao sam se malo sa sencenjem i tako...
A za fotkanje najbolji je reflektor jutarnja svetlost oko 10h,ako vam stan gleda na istok...

rodeo

Rale, nije te dugo bilo. Pravi come back u velikom stilu.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

milanco

Nemam reci stvarno super uradjeno svaka cast majstore  :o :o :o :o :o
Pravo je osvezenje videti nesto ovako lepo :D
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Aki

fenomenalno si ga uradio!
bravo majstore!

razoxx

Quote from: airsuba on 18-09-2007, 19:38:15
superishka, hihihihihi  ;D

evo i predlog za dioramu - parkiran ispred pariskog bistroa, momci se razgacili i cirkaju, a obilaze ih mlade francuskinje  ;D >:D

e da i cak sam video kod micevskog komplet dva oficira i dve mladjane francuskinje....
da da Subo,sva je prilika da ce tako biti...

razoxx

Moze,moze, a da na kamionu napravim i okacim one karnevalske zastavice da vise .....hihi malo velselja u sivilu rata..
ova ideja mi se sve vise svidja...

medico

#12
dobar je ! vidim bas si obratio paznju na lance, kran , auspuh ...izgleda realno ! mozda jos malo chippinga ty i tamo . Inace sto rece Suba  ja radim vinjetu bash tog tipa Pariz, '44-ta proslava oslobodjenja ...set je odlican preporuchujem !

razoxx

tek na fotkama vidim gde i sta i kako...polako cu jedno po jedno...barem ovaj nece zavrsiti u deterdzentu ::) ::) ::) ::)

iguanac

eh, mozes da iskoristis i onaj rezinski setr - Rankov ga je prodavao po takmicenjima - gde americki vojnik bambusa neku cicu koja nosi njegov slem - mozes da ih prislonis uz kamion, a oficiri sa strane kao muvaju neke cice - redneck sa srednjeg zapada je svoje vec zaboo....
uh preterah....
One day you'll realize there's more to life than culture... There's dirt, and smoke, and good honest sweat!

"Dogod budete čuli na Ljubinom Grobu pucanje naših pušaka, Nijemci neće proći. A kad toga ne bude, znajte da na njemu nema više živih proletera."

https://n-ever-finished-models.blogspot.com/