Mazda RX7 1/24 Tamiya ZAVRSENA

Previous topic - Next topic

SerbiaModelkits

Pozdrav svma,nadam se da su svi dobrog zdravlja i da se cuvaju.Evo od mene par zapocetih maketa u ovo nezgodno doba.U nastavku cu vam prikazati dva projekta za klijente u pitanju su dve legende svetskih drumova.Jedan dolazi iz Japana,a drugi iz Italije.U ovom postu je gore navedena Mazda RX7 od Tamiye.Obzirom koliko je stara maketa tj godina proizvodnje,maketa u sustini nije losa.Tamiya ko Tamiya bez greske,model uopste nije zahtevan za gradnju i nema mnogo delova za sklapanje.Model ima otvaranje haube i koliko toliko solidno uradjen motor.Sasija je odlicno uradjena sa dosta detalja i delova.Klijent zeli da model bude kao na slici kutije sa nekim posebnim detaljem na vozacevim vratima u vidu nekog znaka,kao i da felne budu u zlatnoj boji.Maketa je skoro pri kraju tako da uskoro cu postaviti i slike gotovog modela...



image hosting service




google find gas stations near me

russian image host


SerbiaModelkits

I evo Mazda takodje lakirana i ispolirana.Finis je ispao odlican,bice jos bolji kada se model voskira.Isto cu postaviti video za jos bolji vizuelni efekat

closest e85 gas station to my location



link za video
https://www.facebook.com/DuleModelkits/videos/2516426218608427/

Goran A.

I ovde važi kao i na pravim automobilima, tri-četiri sloja boje pa poliranje do besvesti, blago matiranje, pa dva tri sloja laka pa opet poliranje. Mislim da bi bolji fotoaparat bolje dočarao sjajnost koju si postigao.

SerbiaModelkits

Da to sigurno a i vec se smrkavalo ali bice boljih slika.Na videu se najbolje vidi kako to izgleda. A sto se tice poliranja,polira se samo lak ne boja.Najbitnije je da je lak dobar a to su uglavnom ovi lakovi za automobile 2K koji sadrze i harter pa se to lepo stegne i dobije taj sloj koji moze da se lepo ismirgla pa da se polira.Uglavnom sve igra ulogu da bi to na kraju bilo savrseno.Pocev od laka,smirglanja i polir paste,a najbitnije je da su uslovi za lakiranje savrseni da nema prasine itd.

SerbiaModelkits

I konacno i ova lepotica zavrsena.Uradjena je po zamisli klijenta koji je zeleo osim eksterijera i enterijerai ovaj detalj logo na vozacevim vratima koji sam uradio stencilom.Postavicu i slika po dnevnom svetlu ovih dana...







careers related to anthropology
best free picture hosting
keyboard button test
imghost