Lancia Delta HF Integrale 16V 1/24 Hasegawa ZAVRSENA

Previous topic - Next topic

SerbiaModelkits

I evo Italijanske legende.Hasegawa je uradila odlican posao kada je ovaj model u pitanju.Ovo je nesto starija verzija 16v  i dosta retka.Ovo je neka Limitirana SKY verzija Lancie sa dodacima poput figura skijasa kao i dodacima za krov u vidu nosaca za skije.U ovom slucaju klijent ne zeli ovakvu verziju modela,nego klasicnu u crvenoj boji.Kasnije je Hasegawa uradila prepak ove makete stim da su dodali mnostvo dodataka poput jos jednog para felni,prednjih maski itd.Sve u svemu dosta detaljna maketa,sasija fenomenalno uradjena kao i enterijer.Evo nekih slika pre gradnje,pa se uskoro vidimo sa nekim zapocetim radovima....


upload online picture







SerbiaModelkits

Pozdrav svima nadam se da su svi dobrog zdravlja ,evo od mene nastavka radova na Lanciji.Dosta posla uradjeno,mahom svi sitni delovi su ofarbani.Zaista lepa maketa i detaljna.Evo nekih slika uradjenih delova i slika odradjene karoserije prajmerom








where is the cheapest gas station near me
how do you upload pictures

SerbiaModelkits

Pozdrav svima,evo nastavka radova na Lanciji.Ovog puta sam kompletirao enterijer kao i podvozje tj sasiju.Enterijeru sam dodao malo vise detalja u vidu pojaseva kao i kopci za pojaseve takodje je uradjen i flocking.Detalji su odlicni kao i dekali,jedina zamerka Hasegawi je da su dekali katastrofalni i da pucaju samo tako.Sasija izuzetno detaljna sa puno sitnih delova.Sve u svemu odlicno



тест мыши онлайн

strength builder push up





SerbiaModelkits

Nastavak na Lanciji ovog puta lakirana i polirana karoserija.Sada prelazim na branike,prednju masku,kedere i ostale delove na karoseriji koji idu u crnu boju


website to upload images

best dinner wilmington nc

SerbiaModelkits

#4
Pozdrav svima.Evo zavrsene Lancie.Zaista odlicna maketa obzirom da je davno stampana.Kao i obicno kod Hasegawe dekali su katastrofa
Takodje da bi dobio vodene zigove tj stikere,na dekale sam postavio UV lepak i to je zaista odlicna stvar koju bih preporucio svima,rezultate cete videti u nastavku na slikama
.






tommy kaira nissan gtr


forensic salary uk