A-7E Corsair II, Hobby Boss, 1:48

Previous topic - Next topic

chikavili

Evo, pre godinu dana sam se vratio hobiju iz detinjstva posle nekih 25 godina... i nakon 2-3 makete koje su mi posluzile za ucenje i vezbanje tehnike, zavrsio sam jednu  malo ozbiljnije. Ima tu jos mnogo da se uci, jos uvek sam u nekim stvarima nesiguran, pravilo se i gresaka ali zadovoljan sam krajnjim rezultatom
Sve sugestije i kritike prihvatam i uzimam u obzir za ubuduce























Narednih dana cu da okacim i par fotki detalja.

Miroslav Š.

Bravo za povratak a posebno za odličan rad :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Sandman

Odlično izgleda za prvu maketu posle pauze!
Sviđa mi se ona fotka sa dimom/izmaglicom koji okružuje maketu - šta si koristio - one aromatične štapiće, ili prosto dim cigarete? :)

chikavili

Quote from: Sandman on 22-03-2020, 13:04:58
šta si koristio - one aromatične štapiće, ili prosto dim cigarete? :)
Vejp - paru iz elektronske cigarete, odlican je za takve stvari posto radi na slicnom principu kao "dim masina"

SerbiaModelkits

Predobar je.Pitanje u vezi postavljanja fotografija.koristim isti sajt ali mi slike izbacuje u punoj dimenziji i ima neka slova,pa me zanima jel ides na ono direktna veza za forume ili kako?posto su tvoje manje ali mogu dva puta da se zumiraju.hvala

chikavili

Quote from: SerbiaModelkits on 22-03-2020, 17:54:32
Predobar je.Pitanje u vezi postavljanja fotografija.koristim isti sajt ali mi slike izbacuje u punoj dimenziji i ima neka slova,pa me zanima jel ides na ono direktna veza za forume ili kako?posto su tvoje manje ali mogu dva puta da se zumiraju.hvala
Hvala :)
Sto se tice postimage.org, samo odaberem "Thumbnails for forums" i iskopiram kod. Ne znam da li ima neke veze da li si registrovan ili ne

dragan_mig31

OPasan.Jedan od lepsih jurisnika 20 veka

viper

Odličan , još posebno sa ovim lijepim oznakama...

chikavili

#8
Hvala svima. Ovo mi znaci kao motivacioni faktor (a za slobodno vreme je zasluzna Corona  ;) )
Kao sto sam obecao, evo i par detalja: