Eduard Macchi C.202 Folgore 1/48

Previous topic - Next topic

Pedja

Dobar dan,
U prilogu moja uzvedba dobro poznate plastike originalno u izdanju Hasegawa-e a ovde, sa dodatim džidža- bidžama, pakuje Eduard. Odlična maketa , mnoštvo dodataka u vidu eceraja i resina, uživanje za rad. Maketa predstavlja Italijanski Folgore  na istočnom frontu gde nisu ostavarili neki poseban doprinos ali su bili tamo.
Boje prema uputstvu, fleke su mogle mnoogo bolje (precenio sam svoje umeće i kinesku Fengdu).
Posebna zahvalnost Aleksandru iz "Maketar paint masks"  za donirane maske za oznake na ovoj maketi (originalne dekale sam uspeo u prvom lepljenu da uništim postavljajući ih u lošem rasporedu na krilima).

Uživajte u kućama i budite zdravi, hvala na gledanju.  :caooo





















milan78

Odlican je meni u top 3 ww2 lovaca.Ne verujem da su ostrije  bile fleke na Munji i uzivo.Sta znam.Dobar bas. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

djos & filip

Bas mi se svidja, kamuflaza je bas dobro odradjena.
Blago ostarivanje je samo upotpunilo utisak.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

doktor

maketa je vrlo lepo uradjena, ali, nazalost, ne vidi se unutrasnjost kabine...blic bi svakako pomogao

Jovac

Video sam ovu maketu uživo dok je bila u radu. Vrhunski je ispala. :cheers :cheers :cheers

Lanmi

Odlično je ispao na kraju, uspela prepravka greške izgleda mnogo bolje nego dekal.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

Gojko91