STURMTIGER 1/72 AMC

Previous topic - Next topic

spatz

Jos jedna korona restauracija,kupljena omalana boga pitaj koliko slojeva.Nakon kupanja u mr.musculo resih da ga odratim.Inace ovo je prvi STURMTIGER u plastici istocnoevropske fabrike AMC zato je dosta rudimentaran da ne kazem sirov mada su ga dobro opremili ecerajem.Doradio sam mu vez za utovar granata,prsten oko usta cevi kontrateg i naravno razbusio izduvne kanale na ustima cevi. E sad kako me nije mrzelo sitno sekana tracica za zute fleke.Iste boje kao i predhodni.





spatz

Oko Sturmtigera bilo je malo posla dodate kuke na vrhu konstrukcije koje su služile prilikom demontaže nadgradnje.I kako mi bolo oči razbušio sam otvore na prednjim zupčastim mislim da su to pogonski točkovi i malo doprljan.





Dragan

Odlican rad, kao i prethodne dve makete!  :super
Mozda si trebao da zagaravis usta cevi jer "tvoj" Sturmtigar je verovatno operativno dejstvovao na Zapadnom frontu; ja sam na mojoj maketi to uradio mada cisto sumnjam da je ikad ispalo projektil: unisten je drugog dana po izlasku iz fabrike.
:cheers

spatz

Hvala na sugestijama razmišljao sam o tome rekoh sebi da ga ostavim ovako dolaze do izražaja ventilacioni kanali oko cevi koje se inače moraju razbušiti.