Remake SU-100 (Zvezda 1:35) Update 5

Previous topic - Next topic

T34

Malo kupovnog nakita za skromnu sovjetsku seljančicu...
A šta ja znam; vjerojatno će manje efektno izgledati obojano; pa evo stoga par slika; uz kupovnu sajlu i rezinske kuke...
I T-34 je dobio cijev :D  :D  :D





Sama cijev nije najbolje nalegla - pa sam se poslužio s jednom limenom ovojnicom, a ostalo će obaviti superglue i miliput!

Gusjenice nisu još bojane...večeras se ne spava :)

Sandman

jako lepo izgledaju cevke Andro - vredelo je chekati ;)

T34

I ja sam mnogo puta pomislio isto; gle, da to mogu kupiti kod nas ne bi premišljao; ali ovako preko neta; čekanje, poštarina, rizik carine, a ja nezaposlen...a imam 4 vozila na (šasije T-34) kojima bi to onda trebao mijenjati...
Slažem se da je pored svega zaista šteta ostaviti originalne - ali ako si pročitao na početku - ja ih nikada ne lijepim, pa jednog dana tko zna :D

milanco

vidim isplatilo se cekanje bas super izgleda  :Dajde i ostale cevke da vidimo ;D
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Aki

odlicno napreduje!
mogao bi on na neku dioramu ::)

T34

Evo maketa vrlo blizu kraja - ali još mnogo mnogo toga nedostaje; bojanje detalja ( od poklopca motora do periskopa itd; chipping s tri boje; svjetlijom nijansom temeljne - što već jesam; crna/hrđa, te sama hrđa...), gusjenice, sajla, rezervni članci, itd. itd. a kako trenutno popravljam detalje na tri vozila odlučio sam ovaj SU-100 zgotoviti kako treba a ne naknadno krpati...
Evo zadnje slike u  ovom topicu...





Srdjan

Covece ti si moj idol...  :o  :o  :o Kako ovo dobro izgleda.... jedva cekam kraj  ::)  ::)  ::)