Quinta Studio 3D print ,Kabina za MiG-29A/B/C 1/48 GWH

Previous topic - Next topic

Oruzar

Pozdrav postovane kolege,

Ovaj put takodje vam predstavljam novi proizvod kompanije Quinta Studio.

U pitanju je 3D print samolepljivih povrsina u kabini za maketu aviona MiG-29A i B varijante,mada moze i za S odnosno C varijantu da se koristi jer vizuelne razlike nema.
Proizvod ne namenjen za maketu proizvodjaca Great Wall Hobby 1/48 razmere.
Bitno je napomenuti da je ovo nesto novo na trzistu,jer ovakvih proizvoda nije bilo ranije.
Reljef je izuzetan,boje su tacne,polozaji instrumenata i opreme u kabini je perfektan.
Lako se ugradjuje na maketu,te svima preporucujem ovo.Ovo je zaista revolucija u nasem hobiju i mogu reci da je neki spoj rezina i eceraja,ujedno.Veoma je ubrzan rad makete,a dobijate fantastican kvalitet.Cak je iradjeno i staklo na instrumentima...ovo treba videti uzivo da bi se poverovalo kako izgleda i koji je kvalitet.

Evo slike proizvoda.




Zahvaljujem se kompaniji Quinta Studio na primercima i prijatelju Aleksnadru Trofimovu.

Hvala svima koji su procitali recenziju,svaki komentar je dobrodosao.

Warhawk

Moju pažnju su privukli fantastičnim setom za novi Zvezdin Pe-2, i u 72 i u 48, (vak + taj njihov 'rezino-eceraj')
Pošto nažalost (još) nemaju sajt, do ponude i cena se najlakše dolazi preko njihove FB strane.
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

milan78

Jako je to lepo,ali su najvise orijentisani na vecu razmeru.Mnoge npr zvezdine makete imaju dekale za kokpit,a vecina je 1/72.Eto mi 24/35 trazi takvu opciju.
Instagram-Peacockscaleworx

Lykos

Flak Hobby će uskoro imati asortiman gore navedene firme.

Warhawk

Quote from: milan78 on 23-06-2020, 14:57:35
Jako je to lepo,ali su najvise orijentisani na vecu razmeru.Mnoge npr zvezdine makete imaju dekale za kokpit,a vecina je 1/72.Eto mi 24/35 trazi takvu opciju.

Pogledaj komentare na FB. Kada se javi dovoljno ljudi i izrazi interesovanje za 1/72 nešto, on ih uglavnom ispunjava.
Na taj način izbegava gubljenje 2 nedelje da napravi nešto što će samo jedan lik kupiti.

Ja sam predložio vakove za 1/72 Tu-2, Jak-2 i Jak-4, i rekao je da će praviti u skorijoj budućnosti ako se još neko javi.
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

milan78

A onda Milan pregleda ponudu i....nadje da ima set za 1/72 mi-24 :headbang :hahaha
Instagram-Peacockscaleworx

Oruzar

Ovo je fantasticno ljudi, ja sam pokupovao sta je imao sve u ponudi,a ovo mi je covek poslao kao promo materijal...ovo je ludilo kako izgleda uzivo!


Janjic

Jbt, još malo i dođoše ove makete ko "kockice" za slaganje od 3-7 godina :P

Lijepo izgleda  ;)
凸(¬‿¬)凸

DjG

Quote from: Janjic on 23-06-2020, 22:24:46
Jbt, još malo i dođoše ove makete ko "kockice" za slaganje od 3-7 godina :P

Pa, i ako se šališ, zapravo govoriš istinu. Ide u tom smeru, definitivno !
E sad, neko se tome raduje, a neko - ne.
To je stvar individualne perspektive, mogućnosti, prilike, frustracije... zavisi, kako ko vidi, ko što rekoh.

Janjic

Quote from: DjG on 25-06-2020, 00:03:01
Pa, i ako se šališ, zapravo govoriš istinu. Ide u tom smeru, definitivno !
E sad, neko se tome raduje, a neko - ne.
To je stvar individualne perspektive, mogućnosti, prilike, frustracije... zavisi, kako ko vidi, ko što rekoh.

Nije šala, nije.

Slažem se, kako ko voli neka tako i radi.
凸(¬‿¬)凸

Gligorije

Ja sam kupio gomilu 3D dekala. Do sada sam koristio samo jedan set-1/48 Mig 31.
Detalji su zaista fantasticni, ali ne znam zasto se nazivaju dekalima kada nisu samoljepljivi?
"Dekali" se u vodi odvoje od podloge, ali se ne mogu koristiti kao "pravi" dekali.
I u uputstvu pise da se koristi Microscale Metal Foil Adhesive, a za sitne detalje super ljepak.
Nadam se da ce biti od koristi onima koji planiraju da trguju  ;)