Zvezda Jakovljev Jak-3 1/72,JRV 1945.

Previous topic - Next topic

milan78

Pozdrav svima,predstavljam vam upravo zavrsenu maketu ovog cuvenog lovca od ruske Zvezde.Svi znate o toj maketi sve,naime lepih detalja ali ne tako laka za sklapanje.Koren krila trazi visestruko gitovanje i smirglanje,a krila sama imaju ulegnuca koja treba popuniti i ismirglati.Ta ulegnuca su posledica hladjenja plastike po livenju.Farbao sam AK interactive authentic bojama AMT 7,11,12 malo posvetljene belom.Dekali su stara serija Lift here i to za Miljenka Lipovscaka,prebega iz NDH,koji su dobijeni od kolege Djordja Starcevica,u prodaji ih nema vise a kako ja nisam hteo da radim onaj siv ceo,ovo je bila jedina opcija ponudjena.Hvala Djordju!!!Lak tamiya i na kraju vallejo,a wash je tamiya,prljanje pasteli i malo uljane.Slike...



















Instagram-Peacockscaleworx

djos & filip

Odlican, drago mi je da si uspeo da izvuces zutilo sa oznaka...
Super je ispao
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

anki

Jako lep i precizan rad. Izgleda kao 1/48. Ja bih samo upotrebio mnogo tamniju, blize crnoj pa korodiranu boju auspuha i malo mi dole prenaglasena i naizgled neprirodna curenja. Al to sve vec spada u licni dozivlja pa nemoj shvatiti kao primedbe.

AcaDinic

Друже, испао ко шећер. Бравооо


Janjic

凸(¬‿¬)凸

Jovac

Bad mi sviđa kako si odradio ovog lepotana. Super je. Oznake su vrh. :cheers :cheers :cheers

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

zivorad


relja

Odličan! Drago mi je da si na kraju uspeo da pronađeš dekale.
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"