BMW M5 E34 1/24 Fujimi (Kamatarka)- zavrsena

Previous topic - Next topic

SerbiaModelkits

Evo jos jednog projekta u radu.Jos jedan legendarni klasik ovog puta u Svapskoj reziji . O predstavljanju modela ne treba trositi reci,jedna legenda 90 tih na nasim prostorima,popularna Kamatarka :D Fujimijeva maketa,ne toliko detaljna i zahtevna,ali jedan pravi raritet i dosta trazen,skup.Niko do sada nije pokusao da uradi poboljsanu verziju ove legende,ali se nadam da ce neko od renomiranih proizvodjaca to uraditi jer je model dosta trazen.Sve u svemu nije to lose
Maketa je zapoceta kad i Ferrari pa sam i sa njom u zavrsnoj fazi.Nisam imao nikakvih problema paneli su odlicni,vecina detalja je solidno uradjena,enterijer takodje.Jedino mi ove felne nekako ne idu uz M5 ali to je to,klijent nije zeleo da stavimo neke bolje koje bi otvorile ovu maketu da to bude top .












flanker

Deluju mi kao klasične mrežaste felne iz tog perioda. Moj omiljen auto, smatram da ima najlepšu liniju od svih BMW modela.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

SerbiaModelkits

Kamatarka ofarbana koristio sam Daytona Violet nijansu,zavrsen enterijer i na kraju karoseriju ispolirao.Model radim po referenci koju je predlozio klijent i zaista prelepo izgleda









Ofarban i izlakiran









Rezultat poliranja








SerbiaModelkits

Kamatarka takodje zavrsena.Odusevljen sam bojom,zaista prelepo izgleda na ovom modelu.Nazalost slikano je telefonom pa se detalji boje ne vide bas najbolje ali sta je tu je.Ima slika u nocnom i dnevnom rezimu,totalno sam zaboravio na spojler,a vec sam uradio slike na dnevnom svetlu ,pa kad sam postavio spojler sa njim su slike u nocnoj reziji,sve u svemu rezultati su sledeci















I za kraj jedna porodicna :D


flanker

Sjajan, a posebno je dobra "porodična" fotka.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

modellius

Uvek me je zanimala ova maketa da je uradim ali mislim da odustajem..... nemoj felne da te brinu to je standardna BMW-ova BBS felna i išla je i na M, ima ova maketa puno većih grešaka, naravno nije do tebe već do samog proizvođača...........
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

SerbiaModelkits

Ma ne brinu me felne nego kazem da su veceg precnika ili drugi model lepse bi izgledao.Sto se tice tacnosti jbg dosta stara maketa,a ujedno i jedina za sada.Ako imas ovu makeru a zelis da je prodas javi.