Zastava 750 1/8 (Hachette) - časopis u 100 nastavaka

Previous topic - Next topic

Karanko

Probao, nema odgovora! Videcu sta mogu da uradim. Hvala!

Slobo

Čudno, čovek je aktivan u Fejsbuk grupi na temu ove makete, stalno javlja kada dobije novi broj ili dopunu prethodnih brojeva.. Novinarnica je u NS, kod Katoličke porte.

Slobo

Pozdrav!

U 26. broju stižu nam zadnji blatobrani.



Montaža je prosta sa par šrafića:



Na fejzbuk grupama se jedan čovek žalio da je dobio dva ista blatobrana, eto opet propusta, no ja taj problem nisam imao.

Do sledećeg broja i četvrtog točka.. pozzz  :cheers

nebkv

Sve ovo kao sto rekosmo izadje na kraju nesto manje od 100.000
Ali za nekoga ko bi gledao da prodje sto jeftinije a ima strpljenja da lovi nedostajuce brojeve ta cifra bi mogla biti i znacajno niza
Dosta brojeva se prodaje po nizoj ceni,cesto i 50 posto manjoj
Kako pojedinacno tako i u manjim kompletima.Uglavnom kod ljudi koji su odustali

Slobo

Quote from: nebkv on 06-11-2021, 13:15:51
Sve ovo kao sto rekosmo izadje na kraju nesto manje od 100.000
Ali za nekoga ko bi gledao da prodje sto jeftinije a ima strpljenja da lovi nedostajuce brojeve ta cifra bi mogla biti i znacajno niza
Dosta brojeva se prodaje po nizoj ceni,cesto i 50 posto manjoj
Kako pojedinacno tako i u manjim kompletima.Uglavnom kod ljudi koji su odustali

Onaj ko bi sada da uskoči u skupljanje bi tu mogao malo uštedeti. Ne verujem da će kasije biti toliko tih koji odustaju, pa će se novi brojevi morati platiti po redovnoj ceni sa trafike. Živi bili pa videli :)

voja

Sada sam sreo Gorana na ulici.
Kaže da se možete njemu obratiti za starije brojeve, za zamenu nekih brojeva u kojima su bili falični delovi, . . .

Na broj telefona: Goran 063 7718 915

.

.

Urke

Quote from: Karanko on 03-11-2021, 16:22:49
Probao, nema odgovora! Videcu sta mogu da uradim. Hvala!

Pozdrav, imam visak br. 5 ako vas interesuje. Ako nekog zanima imam 6, 17,18 i 24 visak.

Karanko

Ja davno postavio odgovor da sam sve uspesno sredio! Ne vidm taj post, no nema veze. Sa Goranom sam se divno sporazumeo i nedostajuci brojevi su vec stigli.
Hvala puno svima! :super

Slobo

Stigao broj 27.. stajemo na noge polako :D

U ovom broju stigao četvrti točak, sklapanje je već viđeno više puta:



Još jednom da se podsetimo koliko će Fića biti dugačak:



Impresivno, zar ne?  ;D ;D

U narednim brojevima, opet sledi dosta sitniša.. no dobro, tako je kako je..  :pilot

zaki


Neka logika govori da će se kasniji brojevi štampati u sve manjem tiražu jer će u priči ostati samo oni koji su krenuli od početka, po oglasima na KP vidim da se pojavljuju svi brojevi  u kompletu po ukupno nižoj ceni nego što su pojedinačno koštali, očigledno ljudi odustaju posle početnog entuzijazma suočeni sa finansijskom stranom celog  projekta.
Isto tako logika govori da će se u budućnosti verovatno ovo pojaviti u formi nekog kompletnog kita, jer proizvođač je već napravio kalupe i sigurno ih neće baciti kada ovaj serijal završi.

:cheers

pedjolino76

I ja mislim tako ,mada neskupljam razmisljao sam .Al kad se bolje promislim em je preskupo ,bar da je broj upola jeftiniji,em ce dugo da traje.pa su menjali i nacin prodaje u pocetku kako je bilo jedan il dva mesecno sad svake nedelje.Ipak nekom nije mali iznos mesecno da daje .A i sto kazes imam osecaj da se na kraju da prodaju u kompletu u kit varijanti koja ce biti jeftinija kad se sve ovo sabere.

nebkv

Bice na kraju verovatno sporadicno ljudi koji ce prodavati model za par stotina evra
Ali i za to bi covek trebao biti uporan i da stalno prati oglase,plus da ima tu sumu uvek u steku
Sto se tice delova mislim da oni tu nemaju problem sa stancovanjem
Sve je to napravljeno u nekoj kolicini i samo se radi prepak za odredjena trzista i eventualno dopuna zbog specificnosti modela za odredjeno trziste
Evo vidimo da u ovom broju stizu sporadicno gume sa belim obrucom namenjene za Fiat 600D
Vec pocinje jurnjava da se kompletira i taj set ;D
Letnje i zimske ;D

Slobo

Pa možda hoće, možda i neće.. vozilo su odabrali koje mogu valjati na više tržišta uz male izmene, verujem da više para zarade tako nego da ga prodaju u kitu. Realno, s obzirom da se sve štanca u Kini, znamo da ovo ne vredi toliko..
Kolekcionarsku vrednost ovome upravo daje to što moraš da ga skupiš.. a ne kupiš odjednom. Poput albuma za sličice recimo..

Slobo

Kao što sam i obećao, malo sitne plastike u broju 28. Ovaj put, filter vazduha:



Nakon malo prostog sklapanja, našao je svoje mesto u prostoru motora:



:cheers

zaki

Pa taj filterčić košta duplo više nego filter za pravi auto.
:)