Revell Mig-21 F-13 1/72 JRV

Previous topic - Next topic

nenobl

Ovu maketu sam radio po narudzbi, za jednog bivseg pilota koji je letio na ovim Mig-ovima 60ih, Pa ga kolege ispracaju u penziju i pozelili da mu poklone jedanu maketu.
Revell, sklapanje ok, brzinski rad, unutar 7 dana, sto je bilo turbo! Brisajuci pred samu isporuku, ostetim staklo!  :headbang 
Lijepo se sklapa maketa, boje su neki mix Humbrol metal boja, podloga kucna radinost... i na kraju pristojno ispade ova zujalica.










Lep rad i krasan poklon. Skoro mi se baza više sviđa od makete koja je pretamna i farbana prezrnatim metalizerom.

Josip

dragan_mig31

Lep mig.Odlicno delulje ovako sa postoljem i rondelom.Pitanje ako nije tajna.Kako je pilot leteo na mig-21 60ih godina a tek sada ide u penziju?Pa koliko ima covek godina?85 ?:D

nenobl

Quote from: JŽ on 30-06-2021, 09:08:29
Lep rad i krasan poklon. Skoro mi se baza više sviđa od makete koja je pretamna i farbana prezrnatim metalizerom.

Josip


Mala korekcija, nije maketa pretamna, pretamne su fotografije. Slikao sam je lošim telefonom na brzaka i sa dve stone lampe. E sad, zrnasto.. Mozda...

nenobl

Quote from: dragan_mig31 on 30-06-2021, 09:49:24
Lep mig.Odlicno delulje ovako sa postoljem i rondelom.Pitanje ako nije tajna.Kako je pilot leteo na mig-21 60ih godina a tek sada ide u penziju?Pa koliko ima covek godina?85 ?:D

I meni je bilo čudno, tip koji je naručio mi tako rece, da je deda letio valjda krajem 60ih kad su jos dolazili. Ali nije nastavio, presao valjda u civilno vazduhoplovstvo. Radio u agenciji za civ. vazduhoplovstvo.. A koliko ima godina, nr znam.. Ovaj ga oslovi sa "deda".