XIV Novogodišnji Kup 11-12.12.2021

Previous topic - Next topic

vuk#75

Quote from: boom.boom on 04-01-2022, 01:52:50
Auuu kad pomenuste plakat za takmicenje....FANTASTICAN :mjetal! Sve pohvale graficaru/dizajneru :bravo!
Budi stpljiv, novi je potpuno ludilo  :cheers  :cheers  :cheers

zaki

Quote from: vuk#75 on 04-01-2022, 12:56:22
Quote from: zaki on 04-01-2022, 04:58:55
Zamisli, neko se usudio da ima drugačije mišljenje oko plakata. Da plakat mi se nije svideo i  smetalo mi je što niko od vas nije našao za shodno da opali nekoliko slika telefonom,  i šta sad, kamda ste se naljutili.
:)
Sto se plakata tice postpuno je trivijalno da ja sada tebi objasnjavam sta je bila nasa marketinska ideja, ako je nisi razumeo onda je vreme da sa guscijih jaja predjes na kokosija ili da luk jos malo nategnes.
Niko nije nasao za shodno da opaljuje nista, nemamo potrebu tebi posebno da se pravdamo. Ako si ocekivao da ti mi slikamo koliko je maketa doslo na kup, da li je skuvana kafa za tebe, ostavljeno parking mesto i ociscen put do takmicenja pa da ti procenis da li ti se isplati ustajati iz fotelje e pa tu si bas pogresio.

Koliko srdžbe i besa  :)
Cela priča oko marketinga počela je baš oko "opaljivanja" nekoliko slika u dane Kupa.
Zamisli meni je čak palo na pamet i da bih voleo da ste postavili kamericu na gornjoj galeriji i napravili Live stream  :)
Ajde neću više jer nije vredno daljnje priče
:caooo

Smrki

Quote from: zaki on 04-01-2022, 13:23:17
Koliko srdžbe i besa  :)
Cela priča oko marketinga počela je baš oko "opaljivanja" nekoliko slika u dane Kupa.
Zamisli meni je čak palo na pamet i da bih voleo da ste postavili kamericu na gornjoj galeriji i napravili Live stream  :)
Ajde neću više jer nije vredno daljnje priče
:caooo

Nema ni srdzbe ni besa. Kad si tako vec spreman da pomognes vaskolikim idejama kako ti nije palo na pamet da se ponudis da zaista pomognes? Da prenosis stolove mozda, da neki dan budes redar i cuvas makete ili mozda da pomognes ljudima u bifeu? Naravno nema nista od toga, ovde bi svi da budu promoteri, menadzeri i kriticari tudjeg rada. Takvih imamo za izvoz...
S.T.A.L.K.E.R Workshop   Please do not feed the Troll !!!

zaki

Svakako, evo me sledeći put uživo da razmenimo mišljenja i insistiram da sa Vukom ponesem stol iza ćoška.  :)