XIV Novogodišnji Kup 11-12.12.2021

Previous topic - Next topic

Smrki

Quote from: JAFO on 02-01-2022, 18:37:24
Quote from: Pegi on 01-01-2022, 22:59:39
NG Kup
A hoče li i kada biti DUNAV 1255 ?

Gosn Jafo ili Jasig, to pitajte Pegija uživo ili na posebnoj temi, čisto da ne idemo u offtopic ipak je ovo tema o Kupu.
S.T.A.L.K.E.R Workshop   Please do not feed the Troll !!!

Pegi

Posto je klub preuzeo organizaciju velike muzejske izlozbe na sebe, trenutno nemamo vremena za ovo ali cemo i to odraditi u narednim mesecima pred nama

Hvala na odgovoru

vuk#75

Quote from: Pegi on 02-01-2022, 20:46:25
Posto je klub preuzeo organizaciju velike muzejske izlozbe na sebe, trenutno nemamo vremena za ovo ali cemo i to odraditi u narednim mesecima pred nama

Hvala na odgovoru
Hvala tebi na interesovanju, tu smo da pomognemo.

zaki

Ljudi, vama definitivno treba pomoć nekog ko se bavi marketingom ili bar poznaje osnovne postulate tog zanata.
:)

vuk#75

Quote from: zaki on 03-01-2022, 10:16:43
Ljudi, vama definitivno treba pomoć nekog ko se bavi marketingom ili bar poznaje osnovne postulate tog zanata.
:)
Slusamo te pazljivo

zaki

Evo jedno pitanje, zašto svi jedemo kokošija jaja a ne gušćija koja su veća zdravija i ukusnija, prvom koji prepozna smisao ovog pitanja dajte zaduženje da se bavi promocijom toga što radite pa možda počnete da pravite brend od NG kupa.

:cheers

vuk#75

Quote from: zaki on 03-01-2022, 12:23:21
Evo jedno pitanje, zašto svi jedemo kokošija jaja a ne gušćija koja su veća zdravija i ukusnija, prvom koji prepozna smisao ovog pitanja dajte zaduženje da se bavi promocijom toga što radite pa možda počnete da pravite brend od NG kupa.

:cheers
Hvala puno na ovome, evo i za vas jedna stara indijanska poslovica koja kaze: Sto se luk duze nateze to strela dalje leti.
Bice nam neizmerno drago da dodjemo na vase takmicenje ili izlozbu, kad je ono beze datum toga ?

yogi

Quote from: zaki on 03-01-2022, 12:23:21
Evo jedno pitanje, zašto svi jedemo kokošija jaja a ne gušćija koja su veća zdravija i ukusnija, prvom koji prepozna smisao ovog pitanja dajte zaduženje da se bavi promocijom toga što radite pa možda počnete da pravite brend od NG kupa.

:cheers

Druže...kolega....da ne kažem filozofe...
Ne znam ni ko si,ni šta si,ni odakle si......mada mi je realno totalno i nebitno.....
Oko ovih jaja....svi pa verovatno i ti kristimo kokošija jaja prvenstveno zato što su višestruko jeftinija  :headbang
Momčina koja se u mk"Oluj"-u radi posao tj.bavi se promocijom kluba i klubske manifestacije itekako dobro radi taj posao s'obzirom u kakvim uslovima radi.....a prvenstveno entuzijazmom....pa da ne nabrajam ostalo....
NG kup je već uveliko brend ne u Srbiji nego u regionu......hteo ti to ili ne....
Ne možeš majstore zagristi više od onoga što možeš da progutaš.....
Da ti ne pričam ovde o internim problemima kluba.....tako da je dobro da i izguraju manifestaciju ovakvog obima...
NG kup 2019 je po obimu posećenosti,broju stranih učesnika,ukupnom broju učesnika i još mnogim parametrima zadao svima u regionu domaći zadatak kako se to radi po svim svetskim stanadardima.
NG kup 2020 Covid....
NG KUP 2021 u kakvim uslovima je organizovan i kako je ispao....MOMCIMA SVAKA ČAST !!!!!!
Mk"Oluj" je klub otvorenog tipa.....SVI SU DOBRO DOŠLI i u svakom obliku.....
Svaka ideja je itekako dobro došla i za unapređenje ovog hobija i našeg rada.....
Ako imaš neku ideju.....itekako je i tvoja dobro došla......klub ima predsednika....ima momka koji se bavi promocijom...pa im u p.p. izloži...predstavi
A ne na ovaj način.....javno....filozofski....kritički....nipodaštavaš rad i trud mnogih....pa klub nije kompanija....profitabilna organizacija koja juri,gazi za profitom.....
Ovaj naš hobi je druženje,prijateljstvo,bežanje od gospođa,entuzijazam,gledam moje troje dece kako se igraju....a ja sam veće dete od njih.....skupim ekipu u mome hobby room-u redovno....da nešto lepimo,farbamo....popije se,pojede se,izjada se,ismeje se,priča o hobby-iju pozitivno....bez zavisti..ogovaranja...filozofiranja....nametana najboljih....pa na kraju....ma radićemo idući put nešto......
Ovo je sve igra.....igrajmo se...... :cheers
U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)

zaki

Subota,  nedelja na dan održavanja kupa ni jedna jedina vest na ovom specijalizovanom  forumu, ni jedna slika, ni jedan poziv onima koji se dvoume zbog korone iz BG da sednu u kola i dođu.
Ne znam ko vam radi marketing ali ako vi kažete da vam je to odlično onda ok.
:cheers



yogi

Quote from: yogi on 03-01-2022, 19:30:47
Quote from: zaki on 03-01-2022, 12:23:21
Evo jedno pitanje, zašto svi jedemo kokošija jaja a ne gušćija koja su veća zdravija i ukusnija, prvom koji prepozna smisao ovog pitanja dajte zaduženje da se bavi promocijom toga što radite pa možda počnete da pravite brend od NG kupa.

:cheers

Druže...kolega....da ne kažem filozofe...
Ne znam ni ko si,ni šta si,ni odakle si......mada mi je realno totalno i nebitno.....
Oko ovih jaja....svi pa verovatno i ti koristimo kokošija jaja prvenstveno zato što su višestruko jeftinija  :headbang
Momčina koja se u mk"Oluj"-u radi posao tj.bavi se promocijom kluba i klubske manifestacije itekako dobro radi taj posao s'obzirom u kakvim uslovima radi.....a prvenstveno entuzijazmom....pa da ne nabrajam ostalo....
NG kup je već uveliko brend ne u Srbiji nego u regionu......hteo ti to ili ne....
Ne možeš majstore zagristi više od onoga što možeš da progutaš.....
Da ti ne pričam ovde o internim problemima kluba.....tako da je dobro da i izguraju manifestaciju ovakvog obima...
NG kup 2019 je po obimu posećenosti,broju stranih učesnika,ukupnom broju učesnika i još mnogim parametrima zadao svima u regionu domaći zadatak kako se to radi po svim svetskim stanadardima.
NG kup 2020 Covid....
NG KUP 2021 u kakvim uslovima je organizovan i kako je ispao....MOMCIMA SVAKA ČAST !!!!!!
Mk"Oluj" je klub otvorenog tipa.....SVI SU DOBRO DOŠLI i u svakom obliku.....
Svaka ideja je itekako dobro došla i za unapređenje ovog hobija i našeg rada.....
Ako imaš neku ideju.....itekako je i tvoja dobro došla......klub ima predsednika....ima momka koji se bavi promocijom...pa im u p.p. izloži...predstavi
A ne na ovaj način.....javno....filozofski....kritički....nipodaštavaš rad i trud mnogih....pa klub nije kompanija....profitabilna organizacija koja juri,gazi za profitom.....
Ovaj naš hobi je druženje,prijateljstvo,bežanje od gospođa,entuzijazam,gledam moje troje dece kako se igraju....a ja sam veće dete od njih.....skupim ekipu u mome hobby room-u redovno....da nešto lepimo,farbamo....popije se,pojede se,izjada se,ismeje se,priča o hobby-iju pozitivno....bez zavisti..ogovaranja...filozofiranja....nametana najboljih....pa na kraju....ma radićemo idući put nešto......
Ovo je sve igra.....igrajmo se...... :cheers
U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)

Smrki

Quote from: zaki on 03-01-2022, 21:31:52
Subota,  nedelja na dan održavanja kupa ni jedna jedina vest na ovom specijalizovanom  forumu, ni jedna slika, ni jedan poziv onima koji se dvoume zbog korone iz BG da sednu u kola i dođu.
Ne znam ko vam radi marketing ali ako vi kažete da vam je to odlično onda ok.
:cheers

Ja zivim za dan kada nam se posle Kupa nece nakaciti bar jedan mudrac sa nekim suludim primedbama. Nije me mrzelo pregledao sam celu temu. Prvo ti nije valjao poster koji najavljuje dogadjaj, posle ti nije valjalo sto nema slika bas kad se tebi prohtelo da ih bude i na kraju imas primedbe na marketing. Daj covece mani se gluposti. Izgleda da je tebi primarni hobi zakeranje.
S.T.A.L.K.E.R Workshop   Please do not feed the Troll !!!

Lykos


boom.boom

Auuu kad pomenuste plakat za takmicenje....FANTASTICAN :mjetal! Sve pohvale graficaru/dizajneru :bravo!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

zaki

Zamisli, neko se usudio da ima drugačije mišljenje oko plakata. Da plakat mi se nije svideo i  smetalo mi je što niko od vas nije našao za shodno da opali nekoliko slika telefonom,  i šta sad, kamda ste se naljutili.
:)

vuk#75

Quote from: zaki on 04-01-2022, 04:58:55
Zamisli, neko se usudio da ima drugačije mišljenje oko plakata. Da plakat mi se nije svideo i  smetalo mi je što niko od vas nije našao za shodno da opali nekoliko slika telefonom,  i šta sad, kamda ste se naljutili.
:)
Sto se plakata tice postpuno je trivijalno da ja sada tebi objasnjavam sta je bila nasa marketinska ideja, ako je nisi razumeo onda je vreme da sa guscijih jaja predjes na kokosija ili da luk jos malo nategnes.
Niko nije nasao za shodno da opaljuje nista, nemamo potrebu tebi posebno da se pravdamo. Ako si ocekivao da ti mi slikamo koliko je maketa doslo na kup, da li je skuvana kafa za tebe, ostavljeno parking mesto i ociscen put do takmicenja pa da ti procenis da li ti se isplati ustajati iz fotelje e pa tu si bas pogresio.