Moskvich Soviet pedal car 1/24 USCP - rezinska maketa (zavrsen)

Previous topic - Next topic

SerbiaModelkits

Evo jednog sicusnog i brzog projekta
Ovo nema potrebe predstavljati,sve starije generacije ,kao i mi malo mladji, rodjeni pre 90 tih znamo o kakvoj se legendi radi.
Kada sam dobio ovaj modelcic to je bila prava vremenska kapsula koja me je vratila u neka srecna i bezbrizna vremena,kada je ovaj pedalino bio san mnogih od nas.Ovaj autic ce zauvek ostati moj nedosanjani san,kada sam bio klinac matorci nisu bili u mogucnosti da mi ovakav kupe,bila je to teska patnja,obzirom da sam ga mogao vidjati svuda,sto u komsiluku,a kasnije i kod mog mladjeg brata od tetke,a tada sam ga vec prerastao i moji gabariti mi nisu dozvoljavali da sednem za volanom i to su bile teske godine za mene gledajuci mog malog bratica kako vozi taj sjajni auto :D Sada mogu da se prisecam svega kada vidim ovu zaista fenomenalno odradjenu maketu
Momci iz USCPa su zaista pokidali jos jednom,pre svega samim modelovanjem makete,a kasnije i izradom.Prosto je sve uradjeno od detalja i delova,jedino nema pedala ali to je sitnica,koja se moze uraditi
Jedina da kazem mana je velicina ovog modela,ali da je veci verovatno ne bi ostavljao ovakav utisak
Kutija ne sadrzi mnogo delova,sve je odradjeno svetski,lepo upakovano i bilo mi je potrebno oko sat vremena da zavrsim ovaj model
Koristio sam Tamijin lak jer sam hteo da model izgleda sto realisticnije
Model ima i providne delove koje od brzine nisam slikao na slici gde su svi delovi iz kutije
Prikazacu vam tok gradnje tj delove i zavrsen model,jer zaista ovo je bilo lagano uzivanje tipa figura iz kinder jaja
Uzivajte

Evo kako izgleda samo pakovanje i sta sve kutija sadrzi











Evo zavrsenog modela.













A ovo je velicina modela :D








SerbiaModelkits

Zaboravio sam da napisem da u pakovanju stizu i sipkice za tockove i volan