Takmicenje u Nisu, nedelja, 18 novembar!

Previous topic - Next topic

Pvt.Leka

Kada mi obicni smrtnici ( koji se ne takmice ) mozemo da pocnemo sa okupljanjem?  :D

milanco

mozete kada hocete ali mislim da je najbolje oko 12 do tada ce biti guzva dok ljudi redjaju makete, ali niko ti ne brani ni u 10 da dodjes ;D :D
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Gusha


r.i.s.t.a.

Hehe, fala za koristan info o kafanama, ogladneo sam čitajući :)
Nego, u vezi sa kategorijama, znam daima na početku ove teme ali je onda bilo povika da se otvaraju nove kategorije, spajaju postojeće, šta li već, pa sam zato pitao (i ponavljam pitanje) kakva je konačna lista? Lako ćemo mi odavde da se snađemo na licu mesta, ali učesnicima sa strane je daleko lakše da sve pripreme kod kuće i unapred znaju kako i šta da popune.

Gusha

Bata Rile, sve ostaje kao na pocetku.Sa tim sto se vozila dele u tockase i gusenicare a ne u oklop i neoklop.Ima ja mislim ukupno 26 kategorija! Sve nejasnoce cemo na licu mesta da resavamo.Ja nebih kacio prijavne liste, jer cemo ove nase da numerisemo, jer smo prosle godine imali problem sa nekim dupliranim brojevima, pa je bila muka da se to u onoj guzvi razjasni sta je sta.

milanco

Za onoga kome treba smestaj evo broja telefona za hostel koji nema prezentaciju ne internetu
Hostel Dadora
018/264 573
064/13 838 44
Rade i rezervacije
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

nesha

Quote from: Gusha on 12-11-2007, 17:55:18
Bata Rile, sve ostaje kao na pocetku.Sa tim sto se vozila dele u tockase i gusenicare a ne u oklop i neoklop.Ima ja mislim ukupno 26 kategorija! Sve nejasnoce cemo na licu mesta da resavamo.Ja nebih kacio prijavne liste, jer cemo ove nase da numerisemo, jer smo prosle godine imali problem sa nekim dupliranim brojevima, pa je bila muka da se to u onoj guzvi razjasni sta je sta.
Ne bih da unosim nemir u nase redove, ali ako se ko pojavi sa kakvovim artiljerijskim orudjima u koju kategoriju da ih prijavi.  ???
Cisto pitam ...

Gusha

Otvoricemo kategoriju artiljerija, ali treba da se pojavi 4-5 maketa da bi je otvorili! To je uvek problem oko kategorija.Ako ne, morace da ide u oklop 1:35 ili u diorame ako je tako predstavljena!

3EMYH

#38
:)
I ja bih imao jednu malu OT molbu.
Naime, zeleo bih da dodjem u posed onog AB sto ga je ugovorac nasao na buvljaku za 2100 dindzi (onaj poslednji o kom se pricalo na http://maketarskikutak.com/index.php?topic=2191.15).
Jedini problem je sto ne mogu ovaj vikend za Nish zbog obaveza na poslu, pa ako ima neko "dobra srca" da mi isti uzme tamo i neko ko bi to mogao da mi donese, bio bih im veoma zahvalan.
Hvala unapred.

Srdjan

Ha Bane i ti se cetke odrices  :P  :P  :P

Ako je neko stvarno toliko dobrodusan, dade mi 3eMyH izuzetnu ideju  ;) I meni treba AB  :-\ Neko sa foruma se vec ranije nudio da mi pomogne i pazari mi taj AB, ali ja tada nisam imao parice.  :-[

Sad imam parice, samo mi je jos jedan maketar dobre volje potreban  ;D

Unapred hvala.  ;)




3EMYH

Quote from: Helloween on 13-11-2007, 12:57:39
Ha Bane i ti se cetke odrices  :P  :P  :P
Nikada se ja cetke necu odreci skroz, ali valja se i AB imati.

Hammond_Lord

QuoteZemunci, Beogradjani, Novobeogradjani i ostali koji prolaze kroz ove krajeve imali ko da ide u Nish, a da je raspolozen da bude kurir?

E, Tanja, da znas da i ja imam isto pitanje, ali za sada ne znam nikoga ko bi se odvazio na takav potez i posao put NIsa. Ako saznam bilo kakvu informaciju, ili uhvatim zivog dobrovoljca, odmah ti javljam ;) :D!

Lanmi

Idem ja u Nis! Ali, krecem vec u petak, direktno iz Novog Sada gde radim ove nedelje. Hajde ovako, ko hoce da budem kurir, neka se pojavi u cetvrtak u M hobiju u 20h neka donese sta ima da se salje. Ako se dogovorim sa Milancetom mozda zakasnim 15 minuta pa mozda pare ostanu u Beogradu kod njega  ;)
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

3EMYH

Quote from: Lanmi on 13-11-2007, 19:12:28
Idem ja u Nis! Ali, krecem vec u petak, direktno iz Novog Sada gde radim ove nedelje. Hajde ovako, ko hoce da budem kurir, neka se pojavi u cetvrtak u M hobiju u 20h neka donese sta ima da se salje. Ako se dogovorim sa Milancetom mozda zakasnim 15 minuta pa mozda pare ostanu u Beogradu kod njega  ;)
E to bi bilo lepo. Sto se mene tice ja mogu ti donesem kintu za AB, jedino da vidim da li neko iz Nisha moze to da mi uzme, znam da je sad frka i trka oko takmicenja.
Ako neko nadje vremena, jer rece covek da ce imati AB na dan takmicenja da mi uzme.
Samo neka mi javi do cetvrtka da znam da li da ostavljam lovu lanmiju u M hobiju.
Pozdrav

Kerber

jedino ako se Joca "Ugovorac" javi da to pruzme na sebe...
Gusa i ja imamo posla u subotu, a u nedelju smo u Domu vojske od 8 ujutro, i pripremamo sve za takmicenje....Posto smo cvrsto uvuceni u organizaciju, ne verujem da ce i jedan od nas moci da ode do "bljuvaka"....znaci jedino "Ugovorac", ako moze.