1:72 AMP Canberra

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Evo da vam predstavim i ovu maketu.U pitanje je Ukrajinski AMP.Maketa ima odlicne detalje u kabini ali ostatak makete nije na tom nivou.Ima previse flesa,paneli su kao kod amodela skoro nepostojeci.Morao sam sve da produbim.Rasklop je uzas.Plastika je nekako kruta i srmigla se puno teze nego kod neku nomralniju maketu.Boje tamiya,dekali high planes models.


























VladimirBrankovic

Kao prvo, svaka ti cast kako si se izborio sa ovim djubretom. Kapa dole za sastavljanje, verujem da je bio "Danteov pakao". Ovo je teska maketa za rad, uzimajuci u obzir i njenu velicinu...
E sad, primetio sam na tvojim radovima, ni ovaj nije izuzetak, da se ne posvecujes dovoljno demarkaciji kada farbas slobodnom rukom. Okej, iz daleka to izgleda uredno, wli kada zumiras, pogoyovo u videima, vidi se oversprej, ponekad podosta. Naravno, jako je tesko izvuci perfektnu kamuflazo slobodnom rukom iz prve, zato se prodje vise puta... Ne znam, to je moj utisak...

Svakako, fin rad

dragan_mig31

hvala ti :) neznam zasto to tako izgleda ali kad to vidis iz blizine uzivo izgleda bas kako treba i nema nikakav oversprey :)

Dejan68

Quote from: dragan_mig31 on 09-09-2022, 12:29:05
Evo da vam predstavim i ovu maketu.U pitanje je Ukrajinski AMP.Maketa ima odlicne detalje u kabini ali ostatak makete nije na tom nivou.Ima previse flesa,paneli su kao kod amodela skoro nepostojeci.Morao sam sve da produbim.Rasklop je uzas.Plastika je nekako kruta i srmigla se puno teze nego kod neku nomralniju maketu.Boje tamiya,dekali high planes models.


Volis ti da radis ovakve letelice, ovakvih proizvodjaca. Nisi ti za Tamiyu, 'gawu i ostala fensi "s..nja".  ;)
Zato samo nastavi  ovako i iznenadjuj nas ovakvim letelicama. :caooo

najjaci

Quote from: Dejan68 on 09-09-2022, 20:11:14
Volis ti da radis ovakve letelice, ovakvih proizvodjaca. Nisi ti za Tamiyu, 'gawu i ostala fensi "s..nja".  ;)

Zar u tome i nije najveca car?! Kad od necega sto je losije kvalitete, svojim umecem i vestinama, napravis nesta lepo.
Gage je to demonstrirao vise puta ovde.

Sto se tice same letelice zapada za oci tolika povrsina krila a nigde ni jedne roundele. Oko naviklo da trazi kakve simbole na tim mestima pa mi zato odozdo deluje nekako prazno da ne kazem nedovrseno.
Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi

Tomcat

Retka ptica, standardno dobra...
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...