1:72 Academy F-8 Crusader

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Dobar dan.Ovo je moj prvi f-8 crusader kojeg sam napravio.Uradio sam iz kutije.Malo usiljio nos da bi izgledao bar priblizno kao F-8C.Vf-84 Su leteli na F-8C a nazalost u 72 ne postoji maketa pa sam uzeo E koji glumi C.tako da iz pocetka je maketa jednostavno netacna.Farbanje gunze i ak.Dekali su printscale i su bas ocajni.Kao kad pokusavas da zalepis plasticnu kesu na bilo koju povrsinu.Nije prvi put da mi prinstscale dekali prave problem.Sama maketa je odlicna.Nudi odlicno sklapanje i nivo detalja za oko 15-20 evra koliko ova maketa kosta.
























flanker

Sve mane makete, ali ovako je prelep. Svaka čast.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Tomcat

Lep krstas... Sto se rice dekala, meni su na A-10 bili sasvim ok, ali mislim da je to i neka kasnija serija... Ono sto njima mnogi zameraju je u stvari pogresan font u kom stampaju brojeve za mornaricu
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

najjaci

Lep rad. Steta to sto kazes za dekale s obzirom da zanimljivo deluje ova stiliozovana vatrica.
Jedino sto vise gledam vise mi bodu oci linije panela koje su bas izrazene, narocito tamo oko repa, pa deluju kao da su crtane texnickom olovkom i lenjirom.
Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi