T-28 F&A Miniatures 1/48

Previous topic - Next topic

djnik

Ovo je poslednji 3D print model u 1/48 od F&A Miniatures koji sam imao u steku (za sada). Videcemo kako ce ici dalje jer sam nabavio 3D stampac pa cu odredjene makete i sam stampati.

Maketa se sastoji iz 4 dela. Modifikovao sam jedino blatobrane sa zadnje strane kao i pokrivac usisnika vazduha sa olovnom folijom. Dodao sam par torbi, cirada i kutija iz Legen Models' seta. Maketa je farbana bojama iz MIG Russian green modulation seta dok je weathering uradjen sa AK Brown wash-om, pigmentima kao i AK olovkama.

Maketa br. 28 za 2022!









boom.boom

Ovo masince mi je bas drago i uradio si ga skroz lepo.... Ali i dalje me nervira ta rezolucija stampe! E sad, razumem da se uzivo to jedva i primeti al ovako na fotkama :think...
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

djnik

Quote from: boom.boom on 03-11-2022, 21:42:16
Ovo masince mi je bas drago i uradio si ga skroz lepo.... Ali i dalje me nervira ta rezolucija stampe! E sad, razumem da se uzivo to jedva i primeti al ovako na fotkama :think...

Da, sve zavisi od kvaliteta stampe. Nazalost ne mozes ni sve da odsmirglas. Videcemo kako moji 3D printovi budu isli. Sve je stvar rezolucije i vremena.