Zvezda 1/72 MiG-31 Foxhound

Previous topic - Next topic

Scaling Slav

Prve dve makete sam postavio u sekciji za predstavljanje a ovde cu ,za sad druge tri po redosledu kojim sam ih radio.
Tako da prvi je MiG-31 Foxhound, to mu dodje moja treca. E sad, od svih koje sam do sad uradio, ova mi se najmanje svidja, prvo, mislim da sam je zbrzao svakako, drugo, ovo mi jeste bio prvi ozbiljniji pokusaj weathering-a i po meni neuspeo ali probao sam. Avion vise izgleda kao da je granatiran nego istrosen. Takodje, rakete koje se ovde ne vide lepo, nisu bas najbolje ispale, imao sam dosta problema da ih adekvatno obojim, i voleo bi da je maketa dolazila i uz Kindzal projektil , ne samo 4xr33. Takodje, canopy sam resio da ostavim otvoren, opet, da isprobam kako je napraviti tako nesto i ne znam kako sam ga ostavio ovako lose ofarbanog al dobro, negde na forumu sam procitao da su ovakve makete za neosvetljeni deo police, tako da ce tamo i ostati, uteha je da okej izgleda izdaleka ,a neki drugi Mig 31 ce biti odradjen u buducnosti.






boom.boom

Drugi pokusaj ce biti dosta bolji, pa treci... :mjetal
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"


dragan_mig31

kao za trecu maketu ovo je i vise od odlicno :)